• Haberler
  • Medya
  • The Office'in Devam Dizisinin Geleceği Kesinleşti

The Office'in Devam Dizisinin Geleceği Kesinleşti

Çokça sevilen 'The Office' dizisinin devam dizisi resmen duyuruldu.

THE OFFİCE'NİN KONUSU NEDİR?

The Office, kurgusal bir şirket olan Dunder Mifflin Paper Company'nin Scranton, Pensilvanya'daki şubesinin ofis çalışanlarının günlük çalışma hayatlarını anlatan bir Amerikan sahte belgesel durum komedisi televizyon dizisidir.

YENİ DİZİ MOCKUMENTARY TÜRÜNDE OLACAK

NBCUniversal'ın dijital yayın platformu Peacock, Emmy ödüllü komediyle aynı evrende geçecek yeni 'The Office' dizisine resmi onay verdiğini duyurdu. Başrollerinde Domhnall Gleeson ve Sabrina Impacciatore'nin yer alacağı dizinin prodüksiyonu temmuz ayında başlayacak. 

RaniniTV'nin haberine göre, uzantı diziyi, 'The Office'in yaratıcısı Greg Daniels ve Nathan For You’nun ortak yaratıcısı Michael Koman hazırlıyor. Yeni dizi yine "mockumentary" özelliğinde olacak.

Uzantı dizide Dunder Mifflin’in Scranton şubesini ölümsüzleştiren belgesel ekibi, ölmekte olan tarihi bir Orta Batı gazetesini ve gazeteyi gönüllü muhabirlerle canlandırmaya çalışan yayıncıyı keşfettiklerinde yeni bir konu arayışına girecekler. 

Dizinin yapımını Universal Television üstlenecek. Henüz ismi belli olmayan dizinin yönetici yapımcılığını ise Daniels ve Koman ile birlikte Ricky Gervais, Stephen Merchant, Howard Klein, Ben Silverman ve Banijay Americas üstleniyor.

MUHABİR HABER MERKEZİ

Bakmadan Geçme