• Haberler
  • TV
  • Sabahın Sultanı Seda Sayan Yeni Bölüm İzle 11 Haziran Salı 2024

Sabahın Sultanı Seda Sayan Yeni Bölüm İzle 11 Haziran Salı 2024

Star TV'nin sabah kuşağı programı Sabahın Sultanı Seda Sayan 11 Haziran Salı 2024 izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Ekranların eğlenceli ismi, 7'den 70'e herkesin sevgilisi Seda Sayan 11 Haziran Salı günü ekranlarda sevilerek izleniyor. Program, izleyicilere dopdolu içerik sunarken, ünlü konukları, gerçek hayattan ilginç hikayeleri, beklenmedik sürprizleri, müzik ve eğlenceyle evlere konuk oluyor.

Türkiye’nin en güvenilir ismi, özü sözü bir, 7’den 70’e herkesin sevgilisi Seda Sayan, ekranlara bomba gibi döndü. Yapımcılığını Global Medya’nın üstlendiği ‘Sabahın Sultanı Seda Sayan’’, hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. 

DOPDOLU BİR İÇERİK İLE EVLERİNİZE GELİYOR

Seda sayan; tüm enerjisiyle, ünlü konuklarıyla sabah kuşağında özlenen günleri geri getiriyor. Dopdolu bir içerikle, hayatın içinden hikayelerle, sürpriz konuklarla, müzik ve eğlenceyi evlerinize getiriyor.

Türkiye'nin en güvenilir ismi ve herkesin sevgilisi olarak nitelendirilen Seda Sayan, ekranlara büyük bir coşkuyla geri dönüyor. Global Medya'nın üstlendiği 'Sabahın Sultanı Seda Sayan' adlı programıyla hafta içi her gün canlı yayında izleyicilerle buluşuyor.

GERÇEK HİKAYELER

Program, izleyicilere dopdolu içerik sunarken, ünlü konukları, gerçek hayattan ilginç hikayeleri, beklenmedik sürprizleri,müzik ve eğlenceyle evlere konuk oluyor. Seda Sayan'ın samimiyeti ve enerjisiyle izleyicilerine keyifli bir sabah deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

SABAHIN SULTANI SEDA SAYAN 11 HAZİRAN SALI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bakmadan Geçme