• Haberler
  • TV
  • Kızıl Goncalar 18.Bölüm Son Bölüm İzle! 13 Mayıs Pazartesi

Kızıl Goncalar 18.Bölüm Son Bölüm İzle! 13 Mayıs Pazartesi

Kızıl Goncalar 18.Bölüm Son Bölüm İzle! 13 Mayıs Pazartesi... NOW TV'nin pazartesi günleri yayınlanan dizisi Kızıl Goncalar 18.bölümü ile 13 Mayıs'ta ekranlara geliyor. Her hafta sahneleri ile gündem olan Kızıl Goncalar'da bu hafta neler yaşanacak?

Kızıl Goncalar 18.Bölüm Son Bölüm İzle! 13 Mayıs Pazartesi

Zeynep, geçici olarak Levent’lere teslim edilirken öfkeli Naim kızını geri almanın yollarını aramaya başlar ancak hıncını da Meryem’den çıkarmayı ihmal etmez. Öte yandan Zeynep’le konuştuktan sonra amcasına biat etmemeye karar veren Cüneyd ya üç fasıldan oluşan mücadeleyi kazanmak ya da hücreye cezasına razı gelmek zorundadır lakin Zeynep’in başına gelen bir felaket onu hayati bir tercih yapmaya zorlar.

Levent ve Meryem ise Gülayşe’nin ölümünde ucu dergaha uzanan önemli bir ipucuna daha ulaşır. Bir şüphenin peşine düşen yakalayan yalnız onlar değildir; Arif de Affan’ın sırrını açığa çıkarmaya karar vermiştir. Sadi Hüdayi, Hasna, Müyesser ve Affan ise vakt-ı muarazadan galip çıkmak için bir plan yaparlar.

Zeynep, Meryem ve Birgül’ün kızları okutma macerası büyük bir darbe alırken Zeynep mahkemede hangi evde yaşayacağına dair kararını açıklamak üzeredir. Ancak Alkanlı ailesini Mira üzerinden köşeye sıkıştıran Naim’in pes etmeye niyeti yoktur.

KIZIL GONCALAR 18.BÖLÜM SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN BU LİNKİ KULLANABİLİRSİNİZ!