• Haberler
  • Dünya
  • Kedi Kiminle Fazla Vakit Geçiriyor İse O Kişi Ölüyor! ABD Bu Kediyi Konuşuyor

Kedi Kiminle Fazla Vakit Geçiriyor İse O Kişi Ölüyor! ABD Bu Kediyi Konuşuyor

ABD'nin Island eyaletinde bir huzurevinde bir kedi yaşlıların öleceğini tahmin ediyor. Kedi yaşlıların yakın zamanda öleceğini tahmin ettiğinden ölecek kişiler ile daha fazla vakit geçirdiği ortaya çıktı. şu ana kadar 100 kişinin öleceğini tahmin etti.

ABD'nin Rhode Island eyaletinde bir huzurevinde sahiplenilen kedi yaşlıların ölümünü tahmin ediyor. Ölecek kişiler ile daha fazla beaber geçirdiği ortaya çıkan kedinin şu ana kadar yakından ilgilendiği 100 kadar kişi kısa zamanda öldüğü açıklandı.

OLAY NASIL ORTAYA ÇIKTI

Oscar, huzurevi sakinlerine hayata gözlerini yummadan önce rahatlık sağlaması amacıyla sahiplenildi. Ancak Oscar huzurevindeki sakinlerden hiçbiriyle fazla zaman geçirmiyordu çoğunlukla yalnız başına zaman geçiriyordu.

FAZLA ZAMAN GEÇMEDEN ÖLÜYORLAR

Fakat bir gün özellikle bir sakine büyük ilgi gösterdi ve ona büyük bir sevgi gösterdi. O kişi birkaç gün sonra sonra hayatını kaybetti.

ÖLECEĞİNİ TAHMİN ETTİ

Huzurevi çalışanları ise, Oscar'ın yalnızca bazı sakinlerle son anlarını yaşarken vakit geçirdiğini fark etti. Çalışanlar bunun üzerine, Oscar'ı, yakında öleceğine inandıkları bir yaşlıyla vakit geçirmeye ikna etmeye çalıştılar. Oscar ise, görünüşte sağlıklı görünen ve kimsenin yakın zamanda öleceğini düşünmediği bir kişiye eşlik etmeyi tercih etti.

Sağlıklı görünen bu kişi, birkaç gün sonra kısa süre sonra yaşamını yitirdi. Oscar, hayatı boyunca 100'den fazla kişinin ölümünü bir şekilde hissetti ve son yanlarında oldu.

Bakmadan Geçme