• Haberler
  • Gündem
  • 'Hadi biz kaybettik diyelim, siz ne kazandınız' Diyerek Kendini Astı

'Hadi biz kaybettik diyelim, siz ne kazandınız' Diyerek Kendini Astı

Psikolojik rahatsızlığı bulunduğu belirtilen Ali Yalçın evinde iple asılı halde bulundu. Yalçın'ın olayın öncesinde sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, 'Hadi biz kaybettik diyelim, siz ne kazandınız' ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Kastamonu'nun Cide’nin Beltepe Köyünde bu sabah saat 06.30 sıralarında meydana gelen olayda psikolojik sorunları olduğu öğrenilen 24 yaşındaki Ali Yalçın, ailesi ile yaşadığı evde annesi tarafından iple asılı halde bulundu.

Yakınlarının ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri geldi. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde Yalçın'ın yaşamını yitirdiği belirlendi.

Yalçın'ın cenazesi önce Cide Devlet Hastanesi morguna daha sonra otopsi için adlı tıp kurumuna gönderildi. Ekiplerin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

ÖNCESİNDE SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞIM YAPTI

Ali Yalçın, ölümünden yaklaşık 1,5 saat önce sosyal medya hesabından bazı paylaşımlar yaptığı belirlendi. Yalçın'ın yaptığı paylaşımlarda, "Yapmayacaktın bana bunu" başlıklı gönderide, “Hadi biz kaybettik diyelim, siz ne kazandınız" mesajını yazdığı görüldü.

Bakmadan Geçme