Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Bugün Var mı? 2 Nisan Salı

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Bugün Var mı? 2 Nisan Salı... ATV'nin Pazartesi günleri izleyici ile buluşan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin bugün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam 62. Bölüm Özeti:

Leyla, Ömer’in vurulması ile birlikte karnındaki çocuğu ve kaderiyle baş başa kalır. Cezayir onları kurtarmak için zamana karşı yarışır. Leyla ve Ömer’in durumu merak konusu olurken, Cezayir yaptıklarının bedelini ödetmek için Gedikali’nin peşine düşer. 

Behçet, paralarını ele geçirerek Cezayir’e ağır bir darbe vurduğunu düşünür. İkili bir kez daha karşı karşıya geldiğinde, Cezayir’in Behçet’e vereceği karşılık herkesi şaşırtır. Cezayir’in oğlunu kurtarmasının ardından Müfit, Erman’a meydan okuyarak masayı dağıtır. Taziyev’in namlusundan çıkan kurşun ise olayların seyrini tamamen değiştirecek, bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

ATV 2 NİSAN SALI YAYIN AKIŞI!

Oyuncular:

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Behçet (Mustafa Üstündağ), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Ragıp Savaş (Atakan), Burak Çelik (Jean Luc), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Levent Özdilek (Erman Barka)