Bahar Dizisi Bugün Var mı? 2 Nisan Salı

Bahar Dizisi Bugün Var mı? 2 Nisan Salı... SHOW'un Pazartesi günleri izleyici ile buluşan Bahar dizisinin bugün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor.

Bahar Her Salı 20.00'de Show TV'de!

Bütün bu karışık ilişkilerden haberi olmayan Bahar’ı çok büyük bir sürpriz beklemektedir! Rengin, babasının kaybıyla yıkılır. Timur’un ona sarıldığını gören Evren, ikisinin ilişkisinden şüphelenmeye başlar. Rengin kendini toparlamaya çalışırken, hastasında çok önemli bir detayı gözden kaçırır, Bahar onu korumak için kendini feda eder. Umay ve Parla, Rüzgar’la tanışır, ikisi içinde yeni bir macera başlayacaktır. Selim, bildiklerini daha fazla saklamak istemez ve Parla’yla konuşmayı kafasına koyar, Rengin, Selim ve Parla’nın konuşmasını engellemek için yola çıkar, bütün bu karışık ilişkilerden haberi olmayan Bahar’ı çok büyük bir sürpriz beklemektedir!

Bahar, ölümle karşı karşıya geldiğinde dışarıdan ‘kusursuz' görünen ailesinin özellikle de eşi Timur’un başka bir yüzüyle karşılaşacak. Bahar’ın ani hastalığı ile ailedeki tüm dinamikler değişecek. Bu süreçte Evren, her anlamda Timur’un rakibi olacak. Bahar’ın hayatını yeniden inşa etmesi ise çoğu zaman trajikomik hikayelerle izleyiciye umut aşılayacak.

SHOW 2 NİSAN SALI YAYIN AKIŞI!

Oyuncular:

Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Hatice Aslan, Ecem Özkaya