• Haberler
  • TV
  • Bahar Yeli 117. Yeni Bölüm İzle 16 Mayıs Perşembe 2024

Bahar Yeli 117. Yeni Bölüm İzle 16 Mayıs Perşembe 2024

Bahar Yeli 116. Bölüm İzle 16 Mayıs Perşembe 2024 Gelecek bölümde Bahar Yelinde neler yaşanacak. Kanal 7'nin yeni yabancı dizisi Bahar Yeli hafta içi her gün 14:20'den itibaren ekranlara geliyor.

Arti, çocukluğundan itibaren zorluklar içinde büyümüş bir kadındır. Talihsizlikler evliliğinde de peşini bırakmaz ve daha hamileyken kocası tarafından aldatılır. Geri kalan ömrünü tek çocuğu Ansh'a adayan Arti, artık evlilik düşünmez. Yaş ise çok sevdiği eşini kazada kaybetmiş ve hala eşini çok özleyen bir babadır.

EVLENMEK İSTEMEZLER

Yaş da Arti gibi kendisini kızları Payal ve Palak'a adamış, düğün organizasyonu yapan varlıklı birisidir. Sadece çocuklarına mutlu bir hayat sunmak isteyen Yaş ve Arti, artık kimseyle evlenmek istemez. Ancak Yaş'ın babasının gizli bir planı vardır. Oğlunun tekrar evlenmesini ve çocuklarıyla birlikte mutlu bir hayat sürmesini isteyen babası, Arti ile Yaş'ı bir araya getirir. Evlilikte pek gönlü olmayan Arti ve Yaş, çocuklarının geleceği için evlenmeyi kabul eder.

KARISINI UNUTAMADI

Arti, zamanla Yaş'ın ailesi tarafından sevilir ancak Yaş hala eski karısını unutamamıştır ve kendisini suçlu hisseder. Bir tatil esnasında Yaş'a aşık olan Arti, duygularını Yaş'a anlatır fakat ölen karısının özlemini hala duyan Yaş'tan karşılık bulamaz. Çocukların iyiliği için birlikte yaşamaya devam eden Arti, hamile olduğunu tesadüfen öğrenir fakat bu durumu kendisini istemeyen Yaş'a söylemez. Yaşanılan onca acıdan sonra çocukları için evlenen Arti ve Yaş, mutluluğu tekrar bulabilecek mi?

BAHAR YELİ 117.BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MUHABİR HABER MERKEZİ

Bakmadan Geçme