• Haberler
  • Gündem
  • Yük Asansöründen Düşerek 9'uncu Kattan Aşağı Çakılan Adam Feci Şekilde Can Verdi

Yük Asansöründen Düşerek 9'uncu Kattan Aşağı Çakılan Adam Feci Şekilde Can Verdi

İstanbul'da bir binanın 9'ncu katından eşya taşındığı sırada, kamyonette kurulu bulunan yük asansörüne binen bir kişi, asansörün teknik bir arıza nedeniyle düşmesi sonucu hayatını kaybetti.

İstanbul'da 9'ncu kattan yük asansörüyle eşya taşıyan bir kişi asansörün arızalanmasıyla bir süre havada asılı kalmadı ve metrelerce yüksekten yere çakılarak hayatını kaybetti.

Olay, Merdivenköy Mahallesi, Uyanış Sokakta meydana geldi. 9 katlı bir binanın 9'ncu katına kamyonette kurulu bulunan yük asansörü ile eşya taşıyan bir kişi, 9'uncu katta yük asansörüne bindi.

HAVADA ASILI KALDIKTAN SONRA YERE ÇAKILDI

Bir süre sonra yük asansörü teknik bir sorun nedeniyle düştü. Bir süre havada asılı kalan işçi 9'ncu kattan yere çakıldı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri tarafından yapılan kontrolde işçinin hayatını kaybettiği belirlendi.

Yük asansörünün düştüğü anlar iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, bir süre hareket eden asansörün bir anda düşmesi sonucu işçinin de yere çakıldığı görüldü.