Yalı Çapkını 59.Bölüm İzle 23 Şubat Cuma 2024

Yalı Çapkını 59.Bölüm İzle 23 Şubat Cuma 2024... Star TV'nin en çok izlenen dizilerinden olan Yalı Çapkını yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Her hafta olayların yaşandığı gizli sırların ortaya çıktığı Yalı Çapkını'nda bu hafta neler olacak? Yalı Çapkını 23 Şubat Cuma saat 20:00'den itibaren 59.bölümü ile ekranlara geliyor.

Yalı Çapkını 59.Bölüm İzle 23 Şubat Cuma 2024
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Fenalaşan Pelin apar topar hastaneye kaldırılırken, yaşananlardan Serter'i sorumlu tutan Ferit, ona çok öfkelidir. Pelin ve bebeği yaşam mücadelesi verirken, çocuğun kimden olduğunun ortaya çıkmasını isteyen Halis Ağa babalık testinin yaptırılması için talimat verir. Ferit'e destek olmak için tüm kötü bakışlara rağmen hastaneye gelen Seyran, Pelin'in hayata tutunabilmesi için elinden gelen çabayı gösterir.

Hapishanede çok zor günler geçiren Orhan'ı çıkarmaya karar veren Halis, işlerin istediği gibi gitmemesiyle hayal kırıklığına uğrar ve eski bir tanıdıktan yardım istemek zorunda kalır. Pelin ve bebeği için kritik saatler sürerken, Ferit, bu zor anında Seyran'ın yanında olmasıyla güçlü kalmaya çalışır. Fakat yaşanacaklar onun için hiç kolay olmayacaktır.

YALI ÇAPKINI 59.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bakmadan Geçme