DOLAR

31.36

EURO

34.0

ALTIN

2101.429

BIST 100

9090.79

Muhabir

Selahaddin Eyyubi 12.Bölüm İzle TRT 1 İzle 12 Şubat Pazartesi

Selahaddin Eyyubi 12.Bölüm İzle TRT 1 İzle 12 Şubat Pazartesi... TRT 1'in tarihi dizilerinden Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi pazartesi akşamları izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Sevilerek ve beğenilerek izlenen dizilerden olan Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi'de 12 Şubat Pazartesi günü yayınlanacak 12.bölümde neler yaşanacak?

Eklenme: 12.02.2024 20:22

Beklenmedik bir mucize gerçekleşmiş ve Karategin’in kurtardığı Selahaddin sağ salim bulunmuştur. Yarım bıraktığı işi tamamlayıp Selahaddin’i öldürmek isteyen Gabriel ise Selahaddin’in yoldaşları ve ağabeyi Turanşah tarafından kıskıvrak yakalanmıştır. Artık Selahaddin ayaklanacak ve Askalan’ın fethi gerçekleşecektir. Gabriel ise layığını bulacak ve Selahaddin’e yaptıklarının hesabını verecektir.


 
Ancak bir anda Dağın Efendisi ortaya çıkar ve Gabriel’i ortasına düştüğü ölüm çemberinden kurtarır. Selahaddin ise her ne kadar Askalan’ı fethetmek için yanıp tutuşsa da aklında tek bir şey vardır… Süreyya… Askalan’da düşmanlarının elinde esaret altındadır Süreyya. Üstelik onu Askalan kuşatmasının gerçekleşmemesi için koz olarak kullanıyorlardır.


 
Bir yanda küfre son vermek isteyen Sultan Nureddin ordusunu kuşatmaya hazırlarken diğer yanda Selahaddin adeta zamanla yarışacak ve Süreyya’yı ölümün pençesinden kurtarmak için kendisini tehlikenin ortasına atacaktır. 


 
Selahaddin, düşmanlarının tuzaklarını aşıp Süreyya’yı kurtarabilecek midir?


Sultan Nureddin ve Selahaddin kutlu fetih yolunda Gregor, Viktorya ve Dağın Efendisi’nin hangi ölümcül tuzaklarıyla karşılaşacaklardır?


 
Haçlı cephesinin şeytani oyunlarına rağmen Hadis-i Şerif’e mazhar olmuş Askalan haçlı zulmünden kurtulacak mıdır?

 

KUDÜS FATİHİ SELAHADDİN EYYÜBİ 12.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ