DOLAR

31.36

EURO

34.0

ALTIN

2101.429

BIST 100

9090.79

Muhabir

Safir Gelecek Hafta Neler Olacak? 25.Bölüm Fragmanı İzle

Safir Gelecek Hafta Neler Olacak? 25.Bölüm Fragmanı İzle... ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Safir 24.Bölüm ile 12 Şubat Pazartesi gününde ekranlara geldi. Safir dizisinin gelecek hafta yayınlanacak 25.bölümünde neler yaşanacak?

Eklenme: 12.02.2024 23:08

Ateş’in gözaltına alınmasından sonra Feraye onun bir misilleme yapacağına inanmaktadır. Bu yüzden Yaman’dan ifadesini geri almasını ister ancak Yaman geri adım atmayacaktır.


Ailenin başına gelen felaketler zincirine eklenen bu son halka Okan için bardağı taşıran son damla olur. Okan’ın içine düştüğü buhran Yaman’ın aldığı kararları gözden geçirmesine sebep olacaktır.


Serbest bırakılmasının ardından Ateş şirkete büyük ortak olmak için oynadığı oyuna kaldığı yerden devam eder. Ancak bu sefer karşısında tüm Gülsoy ailesini kenetlenmiş halde bulacaktır. Ailesinden aldığı güçle zekasını birleştiren Yaman, Ateş’i alt edebilecek mi?


Ateş’in tüm bunların üzerine Gülsoylar’a başka bir sürprizi daha vardır. Yaman’a acı çektirmekten vazgeçmeyecektir. Yaptığı hamle sadece Yaman için değil, Gülsoylar tarafından tepki alacaktır.

 

FRAGMAN YAYINLANIR YAYINLANMAZ SAYFAMIZDA OLACAKTIR!

 

Oyuncu Kadrosu: İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Bektaş, Müfit Kayacan, Nur Yazar, Can Bartu Arslan, Gizem Sevim, Münir Can Cindoruk, Serdar Bordanacı, Sevda Baş, Selin Işık, Efe Taşdelen, Serkan Taştemur, Can Remzi Ergen