DOLAR

31.36

EURO

34.0

ALTIN

2101.429

BIST 100

9090.79

Muhabir

Safir 24.Bölüm İzle 12 Şubat Pazartesi 2024

Safir 24.Bölüm İzle 12 Şubat Pazartesi 2024.. Pazartesi günleri izleyici ile buluşan ve birçok kişi tarafından yakından takip edilen Safir'in 24.bölümü 12 Şubat Pazartesi saat 20:00'den itibaren ekranlara geliyor. Dizinin bu bölümünde izleyici yine heyecanlı sahneler bekliyor.

Eklenme: 12.02.2024 19:58

Ömer ve Şermin için düzenlenen yemek davetine el ele katılan ve bir çift gibi görünen Feraye ve Ateş, geceye damgasını vurur. Yaman dayanamaz ve Feraye’ye tüm bu olanlar için hesap sorar.


Feraye’yi oynamaya zorladığı evlilik oyunundan sonra Güneş’e bir açıklama borçlu olan Ateş, ona karşı ikili oynar. Feraye’nin Ateş’e tamamen boyun eğmek ve Yaman’dan vazgeçmek gibi bir niyeti yoktur. Ateş’in elindeki Yaman’ın itiraf videosunu bulmak ister. Bunun için beklenmedik birinden yardım alır.


Büyük Hala Kamuran, Gülsoy ailesinin başına gelenleri öğrenmek isteyince aile arasında zorlu bir yüzleşme yaşanır. Kamuran kontrolü ele almak ister. Şirketi ele geçirmek için tüm kozlarını oynayan Ateş, Yaman tarafından hüsrana uğrar. 


Ateş ve Feraye evliliğine dair Gülfem’in kafasında soru işaretleri oluşur. Bu durumun üstüne giderken Gülfem’in başına gelenler herkesi şoka uğratır. 


Annesine olanlardan Ateş’i sorumlu tutan Yaman, Ateş’le ilgili elindeki gizli bilgiyi kullanmaya karar verince işler oldukça karışır.

 

SAFİR 24.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Oyuncu Kadrosu: İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Bektaş, Müfit Kayacan, Nur Yazar, Can Bartu Arslan, Gizem Sevim, Münir Can Cindoruk, Serdar Bordanacı, Sevda Baş, Selin Işık, Efe Taşdelen, Serkan Taştemur, Can Remzi Ergen