DOLAR

31.36

EURO

34.0

ALTIN

2101.429

BIST 100

9090.79

Muhabir

Rüzgarlı Tepe 32. Bölüm Fragmanı! 13 Şubat 2024 Salı

Rüzgarlı Tepe 32. Bölüm Fragmanı! 13 Şubat 2024 Salı... Hikayesi ve oyuncu kadrosu ile merak edilen dizilerden olan Rüzgarlı Tepe'nin 13 Şubat Salı günü yayınlanacak 32.bölümünde neler yaşanacak? Kanal 7'nin hafta içi her gün yayınlanan dizisi Rüzgarlı Tepe'nin yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

Eklenme: 12.02.2024 22:24

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir günlük dizi daha izleyicisiyle buluşuyor. Başrollerini Gökberk Yıldırım ve Cemre Arda'nın paylaştığı "Rüzgarlı Tepe" dizisi, intikam duygusuyla dolu bir gencin zorluklarla geçen hayatı ile ailesinin gözünden bile sakındığı bir genç kızın bilinmezliklerle dolu öyküsüyle izleyicilerini ekran başına kilitlemeye geliyor.

 

Yaşadığı kasabanın en zengin ailesinin kızı olan Zeynep ve kendini kaybettiği ailesinin intikamına adamış Halil ve çevresindeki herkes tarafından çok sevilen Zeynep’in bilinmezlik ve imkansızlıklar girdabının içinde yaşadığı aşk hikayesi "Rüzgarlı Tepe", Kanal 7 izleyicisi ile buluşuyor.  Ailesinin akıllı, uslu ve hanım kızı olan Zeynep, kasabada herkes tarafından örnek gösterilen birisidir.  Fakat Zeynep'in bilinmeyen bir yönü vardır, o da savaşçı bir ruha sahip olmasıdır. Halil ise anne babasını daha çocuk yaşta kaybetmiş ve yıllarca ailesini kaybetmenin üzüntüsü ve kini ile teyzesinin yanında büyümüş bir gençtir.  

 

YENİ BÖLÜM FRAGMANI BİRAZDAN...