DOLAR

31.00

EURO

33.56

ALTIN

2032.009

BIST 100

9294.01

Muhabir

Rüzgarlı Tepe 31.Bölüm İzle 12 Şubat Pazartesi 2024

Rüzgarlı Tepe 31.Bölüm İzle 12 Şubat Pazartesi 2024... En çok izlenen günlük dizilerden olan Rüzgarlı Tepe'nin bugün yayınlanacak 28.bölümünde neler yaşanacak? Kanal 7'nin hafta içi her gün yayınlanan dizisi Rüzgarlı Tepe'nin yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Rüzgarlı Tepe 31.Bölümü 12 Şubat Pazartesi saat 21:15'ten itibaren ekranlara geliyor.

Eklenme: 12.02.2024 20:47

Yaşadığı kasabanın en zengin ailesinin kızı olan Zeynep ve kendini kaybettiği ailesinin intikamına adamış Halil’in bilinmezlik ve imkansızlıklar girdabının içinde yaşadığı aşk hikayesi “Rüzgarlı Tepe”, Kanal 7 izleyicisi ile buluşuyor. Ailesinin akıllı, uslu ve hanım kızı olan Zeynep, kasabada herkes tarafından örnek gösterilen birisidir. Fakat Zeynep’in bilinmeyen bir yönü vardır, o da savaşçı bir ruha sahip olmasıdır. Halil ise anne babasını daha çocuk yaşta kaybetmiş ve yıllarca ailesini kaybetmenin üzüntüsü ve kini ile teyzesinin yanında büyümüş bir gençtir.

 

savaşçı yatan Zeynep’in yolları kesişir. Ailesi için yaşayan Halil ve ailesine rağmen yaşayan Zeynep’in kör düğüme dönen aşk hikayesinde yaşanan acılar, alınan zor kararlar, bilinmezlikler ve imkansızlıklar bu iki genci geri dönülmez bir yola sokar. Bambaşka dünyaların iki farklı insanı olan Zeynep ve Halil, farkında olmadan aşkın girdabına kapılır ve birbirlerinden ne kadar kaçsalar da yolları hep kesişir. Atıkları her adımın, aldıkları her kararın sonuçlarının olacağı bu yolda aşkları, Zeynep ve Halil’i ayakta tutabilecek mi?

 

RÜZGARLI TEPE 31.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ