DOLAR

31.36

EURO

34.0

ALTIN

2101.429

BIST 100

9090.79

Muhabir

Ömer Gelecek Hafta Neler Olacak? 44.Bölüm Fragmanı İzle

Ömer Gelecek Hafta Neler Olacak? 44.Bölüm Fragmanı İzle... Star TV'nin en çok izlenen dizilerinden olan Ömer bu hafta 43.bölümü ile ekranlara geldi. Her hafta olay bölümleri ile gündem olan Ömer'in 17 Şubat'ta yayınlanacak 44.bölümünde neler yaşanacak?

Eklenme: 12.02.2024 23:11

Gamze'yi içine düştüğü büyük tehlikeden son anda kurtaran Ömer, Gamze'nin söylediği yalanın ortaya çıkmasıyla kandırılmış hisseder ve öfkeye kapılır. Bu gelişme aralarındaki iplerin daha da gerilmesine neden olur.


Aliye'nin eziyetlerine maruz kalan Eda ve Nilüfer seslerini birilerine duyurmaya çalışırlar. Tahir ise kızlarının eğitim sürecine dair hoşuna gitmeyen bazı durumları fark etmeye başlar. Kızları kurtarabilmek için iyi bildiği yoldan bir plan yapan Vicdan, Nurettin'i tuzağa düşürmek için harekete geçer. Duygularıyla savaşmayı bırakan Nisa, Özgür'ün karşısına çıkar, fakat geçirdiği zor günlerin etkisinde olan Emine, annesini çok zor durumda bırakacak bir adım atar. 


Ev konusunda çözüm yolu arayan Reşat, Çiçek'in destek olma çabasını hiç hoş karşılamaz. Fakat Nurettin'den gelen beklenmedik bir destek, tüm dengeleri değiştirebilecek güçtedir. Yaşadıkları yüzünden büyük bir yıkıma uğrayan Gamze ise, Şule’nin ısrarla hayatlarının içinde olmasıyla Ömer ve Tuna ile olan bağını kaybetme korkusu içine girer ve sonunda kendisini bile şaşırtacak bir hamle yapar.

 

FRAGMAN YAYINLANIR YAYINLANMAZ SAYFAMIZDA OLACAKTIR!