DOLAR

31.36

EURO

34.0

ALTIN

2101.429

BIST 100

9090.79

Muhabir

Kudüs Fatihi Selahaddin Bugün Var mı? 12 Şubat Pazartesi 2024

Kudüs Fatihi Selahaddin Bugün Var mı? 12 Şubat Pazartesi 2024... TRT 1'in sevilerek izlenen tarihi dizisi Selahaddin Eyyübi'nin bugün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. Geçtiğimiz hafta son anda yayın akışından kaldırılan Selahaddin bu hafta ekranlarda olacak mı?

Eklenme: 12.02.2024 09:33

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 11. Bölüm Özeti:

 

Beklenmedik bir mucize gerçekleşmiş ve Karategin’in kurtardığı Selahaddin sağ salim bulunmuştur. Yarım bıraktığı işi tamamlayıp Selahaddin’i öldürmek isteyen Gabriel ise Selahaddin’in yoldaşları ve ağabeyi Turanşah tarafından kıskıvrak yakalanmıştır. Artık Selahaddin ayaklanacak ve Askalan’ın fethi gerçekleşecektir. Gabriel ise layığını bulacak ve Selahaddin’e yaptıklarının hesabını verecektir.

 

Ancak bir anda Dağın Efendisi ortaya çıkar ve Gabriel’i ortasına düştüğü ölüm çemberinden kurtarır. Selahaddin ise her ne kadar Askalan’ı fethetmek için yanıp tutuşsa da aklında tek bir şey vardır…

 

Süreyya… Askalan’da düşmanlarının elinde esaret altındadır Süreyya. Üstelik onu Askalan kuşatmasının gerçekleşmemesi için koz olarak kullanıyorlardır. Bir yanda küfre son vermek isteyen Sultan Nureddin ordusunu kuşatmaya hazırlarken diğer yanda Selahaddin adeta zamanla yarışacak ve Süreyya’yı ölümün pençesinden kurtarmak için kendisini tehlikenin ortasına atacaktır.

 

Selahaddin, düşmanlarının tuzaklarını aşıp Süreyya’yı kurtarabilecek midir?

 

TRT1 12 ŞUBAT PAZARTESİ YAYIN AKIŞI: