DOLAR

31.36

EURO

34.0

ALTIN

2101.429

BIST 100

9090.79

Muhabir

Esra Erol'da Mustafa Çabuk kimdir? Mehdi Olduğunu İddia Eden Adam

Ünlü sunucu Esra Erol'un eğlenceli sunum ve ilginç olayları ile reytinglerde üst sıralarda yer alan programda 12 Şubat Pazartesi günü neler yaşanacak?

Eklenme: 12.02.2024 16:19

Esra Erol'da Mustafa Çabuk kimdir? Mehdi Olduğunu İddia Eden Adam

Yayınımıza Katılan Fatma 7 aydır Kızımı göremiyorum diyen Anne kızımı  Sahte mehdi olduğumu iddia eden Mustafa Çabuk kızımı kandırdı ve alıkoydu dedi.

Kızımı 7 aydır alıkoyuyor değişik ve yalan hikayeler ile kzıımı kandırdı.

 

MEHDİLİĞİNİ İDDİA ETTİ

 

Kızım Mevlüde sosyal medyadan Tiktok'ta gördüğü Mustafa Çabuk'un videoları görüp etkileniyor.Kızım bizi onun yanına gitmemiz için bizi ikna etmeye çalışıyordu,

belli bir süre sonra kızım evden kaçarak Çanakkalenin bir köyünde olan Sahte mehdi'nin yanına kaçtı.

 

DEPREMDEN SONRA KIZIM DEĞİŞTİ

 

Fatma: Kızım depremden sonra  çok değişti sürekli ölümden bahsediyordu sosyal medyadan Mustafa Çabuk'un videoları görüyor ondan çok etkileniyor

Kızım o videolardan sonra giyim kuşamı değişti,namaz kılmaya başladı,her namazdan sonra ağlıyordu onun durumundan çok endişeleniyorum.

 

 

7 AYDIR SESİNİ DUYMADIM

 

Fatma, kızımı 7 aydır sadece 1 sefer sesini duydum, Kızımın bizim yanımıza gelmesine izin vermiyorlar.

Yayına Katılan Mevlüde, Ben kaçmadın rızam ile buraya geldim dedi. Ailemi reddettim Hz.mehdi aramızda ben ona bağlıyım burada İslam'ı öğreniyoruz

 

 

SÖZDE HOCA DİYEMEZSİN MEHDİ (AS) DİYECEKSİN

 

Yayına bağlanan Mevlüde,Esra Erol ile konusurken ona sözde hoca diyemezsin Mehdi (as) diyeceksin diye tartıştılar. Tartışmalara fazla dayanamayan Mevlüde benim açık resimlerimi izin vermeden nasıl paylaşırsınız sizi dava edeceğim dedi.

 

 

İHBARLAR SEL GİBİ GELDİ

 

Fatma Kızını sahte mehdinin elinden kurtarmaya çalısırken yıllardır o Mehdi'ye çocuklarını kaptıran aileler Esra Erol'a ihbar etmeye başladı

 

Yayına bağlanan isimsiz kişiler

 

Çanakkale’nin Bayramiç ilçesine bağlı Külcüler köyünün ılıcası 2000’lerin başında özelleştirildikten sonra buraya iki otel inşa edildi. Koç Termal ve Hilal Doğa Oteli adlı iki oteli bu yılın Mart ayında “Hilafeti Muhammediye” adlı tarikat üyeleri 2 yıllığına kiraladı. 200-300 kişilik tarikat grubundan 30’u ikametini de köye alarak seçimlerde oy kullandılar .

 

 

Çocuklarımızı köle gibi kullanıyorlar.Ahırlarda bahçelerde mehdiye hizmet adından köle gibi kullanıyorlar. 300 Kişilik Termal bir otelde kalıyorlar.