DOLAR

31.00

EURO

33.56

ALTIN

2032.035

BIST 100

9294.01

Muhabir

Esaret 271. Bölüm İzle 12 Şubat Pazartesi Kanal 7 İzle

Esaret 271. Bölüm İzle 12 Şubat Pazartesi Kanal 7 İzle... Hafta içi her gün yayınlanan dizi Esaret yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Başrollerini Cenk Torun ve Mahassine Merabet’in paylaştığı, intikam ve aşkın düellosu Esaret dizisi hafta içi her akşam yeni bölümleriyle Kanal 7'de. 12 Şubat Pazartesi 271.bölümü yayınlanacak olan Esaret'te bugün neler olacak?

Eklenme: 12.02.2024 19:53

Başrollerini Cenk Torun ve Mahassine Merabet’in paylaştığı, intikam ve aşkın düellosu Esaret dizisi hafta içi her akşam saat 19:00'da yeni bölümleriyle Kanal 7'de.

 

 

Bir yanda kibri ve intikam hırsıyla yanıp tutuşan Orhun, diğer yanda günahsız olduğu halde kendine biçilen rolü üstlenmeye hazır Hira… Demirhanlı ailesinin veliahdı Orhun ve ikiz kardeşini öldürdüğünü düşündüğü Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı Esaret Kanal 7 Ekranlarında.

 

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

 

Kader, çöl rüzgârlarını İstanbul’a kadar sürüklerken; bir mağrur ile bir mağdur aynı yoldadır artık. Ve ‘esaret’ başlamıştır bir kere.

 

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

 

ESARET 271.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ