DOLAR

31.00

EURO

33.56

ALTIN

2032.009

BIST 100

9294.01

Muhabir

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Bugün Var mı? 13 Şubat Salı

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Bugün Var mı? 13 Şubat Salı... ATV'nin Pazartesi günleri izleyici ile buluşan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin bugün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor.

Eklenme: 13.02.2024 11:31

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Bugün Var mı? 13 Şubat Salı

Ben Bu Cihana Sığmazam 56. Bölüm Özeti: 


Tutuklu yargılanmak için cezaevine giren Leyla’yı içeride iyi günler beklememektedir. Koğuşta Töze adında bir kadın daha ilk günden ona rahatsızlık verme başlar. Cezayir, Leyla’nın deposuna uyuşturucu koyan kişinin Erman ya da onun görevlendirdiği Gedikali olduğunu düşünmektedir. Karısının masumiyetini kanıtlamak için hemen harekete geçer. 

 

Erman’ın önceliği ise Tazıyev’i Atakan’ın elinden kurtarmaktır. Müfit’in yardımıyla Tazıyev’in cezaevine nakil bilgilerini öğrenerek konvoya saldırma planı yapar. Öte yandan babasıyla bir kez daha kavga eden Gülcan Amerika’ya kesin olarak dönme kararı verir. Fakat önce Erman’ın kasasında duran Gardaşov’un kardeşiyle ilgili bir dosyayı alarak sevdiği adama götürür. Gardaşov dosyaya bakınca Gülcan’ın ona çok büyük bir iyilik yaptığını anlar. Dosyada kardeşinin tutulduğu CIA tesisinin yeri yazmaktadır.

 

ATV 13 ŞUBAT SALI YAYIN AKIŞI!

 

 

Oyuncular:

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Ozan Akbaba (Emiraslan Gardaşov), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Ragıp Savaş (Atakan), Burak Çelik (Jean Luc), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Levent Özdilek (Erman Barka)