Star TV Sakla Beni 12.Bölüm İzle 18 Ocak Perşembe

Star TV Sakla Beni 12.Bölüm İzle 18 Ocak Perşembe... Star TV'nin perşembe günleri izleyici ile buluşan dizisi Sakla Beni 12.bölümü ile 18 Ocak Perşembe akşamında ekranlara geliyor. Her hafta gündem olan sahneleri ile Sakla Beni adından söz ettiriyor. Bu hafta 12.bölümü yayınlanacak olan Sakla Beni'de neler yaşanacak?

Naz'ın evlilik için ikna etmesiyle devreye giren Ozan durumu Kont Ziya'ya açarken, iyice köşeye sıkışan Mete ve İncila arasında şefkatli ama buruk bir konuşma geçer. Harekete geçen Ziya soluğu Atıf'ın evinde alır, şaşkınlığa uğrayan aileler ise en doğru kararı verebilmenin telaşına düşer. İncila'yı ikna etmek için çabalayan Naz, Ozan ile evliliklerinin formaliteden ibaret olacağını söyler.

Kadir'e yaşatacağı acıdan dolayı üzülen ve Mete'den uzak yeni bir yaşam kurmak isteyen İncila ise hayatına dair önemli kararları kendinin alamıyor olmasından mutsuzdur. Ozan ile olası evliliği engellemek isteyen Füsun, İncila'yı çok zorlayacak bir konunun üstüne giderken, İncila kapalı kapılar ardında kendiyle ilgili önemli gerçeklerin konuşulduğundan habersizdir. Mete ve Naz, Kadir konusunu artık tamamen kapatmak isterken, İncila'ya dair önemli bir gerçeği öğrenen Kont Ziya herkesi şaşırtacak bir hamle yapar.

SAKLA BENİ 12.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ