Şahane Hayatım Bugün Var mı? 3 Nisan Çarşamba

Şahane Hayatım Dizisi Bugün Var mı? 3 Nisan Çarşamba...NOW'un Pazartesi günleri izleyici ile buluşan Şahane Hayatım dizisinin bugün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor.

Şahane Hayatım Bugün Var mı? 3 Nisan Çarşamba
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şahane Hayatım Her Çarşamba 20.00'de NOW'da!

Cezaevine girmekten korkan Onur, Demir’in cesedinden kurtulmak için Şebnem’den yardım ister. Şebnem ise Onur’un bu teklifi karşısında şoke olur. Şebnem’in vereceği karar Gümüşçü ailesinin geleceğini belirleyecektir. Aysel, Şebnem’e yapılan suikastı, Demir’in yaptığı öğrenir.  Demir’in öldüğünden habersiz olan Aysel, oğlunun kaçtığını düşünerek onu aramaya başlar. Bu yolda Aysel’in en büyük destekçisi ise geçmişten gelen gizemli bir misafir olacaktır.  Elif, sahte intihar girişiminden sonra Mesut’la yüzleşir. Mesut aralarındaki iş ortaklığını bitirip  Elif’ten kurtulmaya kararlıdır fakat Elif’in, Mesut’tan vazgeçmeye niyeti yoktur. Elif’in yeni hamlesi Mesut için zorlu bir sürecin başlangıcı olacaktır. Şebnem ise hayatının en zor kararını vermek zorundadır.

Entrika, aşk, gerilim ve heyecan dolu dizi, hayata büyük haksızlıklarla gelmiş, bunları aşmak için çok çalışmış, bu yolda gerekenleri yapmış, şimdi ise şahane bir hayat yaşarken gelip onu bulan suç dolu geçmişinden kurtulmaya çalışan Şebnem’in sarsıcı hikayesini konu alıyor.

NOW TV 3 NİSAN ÇARŞAMBA YAYIN AKIŞI!

Oyuncular:

Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Nesrin Cevadzade, Gökçe Eyüboğlu, Serkan Keskin, Sumru Yavrucuk
 

Bakmadan Geçme