• Haberler
  • TV
  • Safir Dizisi Bugün Var mı? 12 Şubat Pazartesi

Safir Dizisi Bugün Var mı? 12 Şubat Pazartesi

Safir Dizisi Bugün Var mı? 12 Şubat Pazartesi... ATV'nin Pazartesi günleri izleyici ile buluşan Safir dizisinin bugün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor.

Safir 23. Bölüm Özeti:

Ömer ve Şermin için düzenlenen yemek davetine el ele katılan ve bir çift gibi görünen Feraye ve Ateş, geceye damgasını vurur. Yaman dayanamaz ve Feraye’ye tüm bu olanlar için hesap sorar. Feraye’yi oynamaya zorladığı evlilik oyunundan sonra Güneş’e bir açıklama borçlu olan Ateş, ona karşı ikili oynar. Feraye’nin Ateş’e tamamen boyun eğmek ve Yaman’dan vazgeçmek gibi bir niyeti yoktur. Ateş’in elindeki Yaman’ın itiraf videosunu bulmak ister. Bunun için beklenmedik birinden yardım alır.

Büyük Hala Kamuran, Gülsoy ailesinin başına gelenleri öğrenmek isteyince aile arasında zorlu bir yüzleşme yaşanır. Kamuran kontrolü ele almak ister. Şirketi ele geçirmek için tüm kozlarını oynayan Ateş, Yaman tarafından hüsrana uğrar.

Ateş ve Feraye evliliğine dair Gülfem’in kafasında soru işaretleri oluşur. Bu durumun üstüne giderken Gülfem’in başına gelenler herkesi şoka uğratır. Annesine olanlardan Ateş’i sorumlu tutan Yaman, Ateş’le ilgili elindeki gizli bilgiyi kullanmaya karar verince işler oldukça karışır.

ATV 12 ŞUBAT PAZARTESİ YAYIN AKIŞI!

Oyuncu Kadrosu:

İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Bektaş, Müfit Kayacan, Nur Yazar, Can Bartu Arslan, Gizem Sevim, Münir Can Cindoruk, Serdar Bordanacı, Sevda Baş, Selin Işık, Efe Taşdelen, Serkan Taştemur, Can Remzi Ergen

Bakmadan Geçme