• Haberler
  • TV
  • Sabahın Sultanı Seda Sayan 630. Yeni Bölüm İzle

Sabahın Sultanı Seda Sayan 630. Yeni Bölüm İzle

Star TV'nin sabah kuşağı programı Sabahın Sultanı Seda Sayan 5 Haziran Çarşamba 2024 izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Ekranların eğlenceli ismi, 7'den 70'e herkesin sevgilisi Seda Sayan 5 Haziran Çarşamba günü ekranlarda sevilerek izleniyor. Program, izleyicilere dopdolu içerik sunarken, ünlü konukları, gerçek hayattan ilginç hikayeleri, beklenmedik sürprizleri, müzik ve eğlenceyle evlere konuk oluyor.

Türkiye’nin en güvenilir ismi, özü sözü bir, 7’den 70’e herkesin sevgilisi Seda Sayan, ekranlara bomba gibi döndü. Yapımcılığını Global Medya’nın üstlendiği ‘Sabahın Sultanı Seda Sayan’’, hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. 

DOPDOLU BİR İÇERİK İLE EVLERİNİZE GELİYOR

Seda sayan; tüm enerjisiyle, ünlü konuklarıyla sabah kuşağında özlenen günleri geri getiriyor. Dopdolu bir içerikle, hayatın içinden hikayelerle, sürpriz konuklarla, müzik ve eğlenceyi evlerinize getiriyor.

Türkiye'nin en güvenilir ismi ve herkesin sevgilisi olarak nitelendirilen Seda Sayan, ekranlara büyük bir coşkuyla geri dönüyor. Global Medya'nın üstlendiği 'Sabahın Sultanı Seda Sayan' adlı programıyla hafta içi her gün canlı yayında izleyicilerle buluşuyor.

GERÇEK HİKAYELER

Program, izleyicilere dopdolu içerik sunarken, ünlü konukları, gerçek hayattan ilginç hikayeleri, beklenmedik sürprizleri,müzik ve eğlenceyle evlere konuk oluyor. Seda Sayan'ın samimiyeti ve enerjisiyle izleyicilerine keyifli bir sabah deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

SEDA SAYAN KİMDİR?

30 Aralık 1961'de İstanbul'da doğdu.Gerçek adı Aysel Gürsaçer olan sanatçı, müzik dünyasındaki çıkışını 1980'li yıllarda yaptı.

"Ah Geceler", "Bebeğim", "Ben Sana Demedim mi", "Sensizliğe Yanarım" ve "Var mısın" gibi parçalarla çıkış yaptı.Uzun bir süredir televizyonların sabah kuşağında kadın programı yapmakta olan sanatçı birçok dizide oyuncu olarak yer aldı.

Tamer Karadağlı ile birlikte rol aldığı "Fedai" isimli dizinin başarısızlığının ardından müzik çalışmalarına devam etti.Bir dönem televizyonda yayınlanan bir yarışma programında İbrahim Tatlıses ve Muazzez Abacı ile jüri üyeliği yapmıştır.

1987 yılında Rıdvan Kılıç ile evlenen sanatçının bu evliliği 6 ay sürdü.1990 yılında Sinan Engin ile olan evliliğinden tek oğlu Oğulcan Engin'e sahip olan Seda Sayan, 6 yıl süren bu evliliğin bitmesinden sonra 1998 yılında Soner Yapcacık ile evlendi.

Bu evliliği de son bulduktan sonra içinde Mahsun Kırmızıgül'ün de bulunduğu birçok kişi ile ilişkisi olan sanatçının gündemde en uzun kalan ilişkisi Nihat Doğan ile oldu.Nihat Doğan ile nişanını bozduktan kısa bir süre sonra 1 Şubat 2008'de kendinden 23 yaş küçük olan şarkıcı Onur Şan ile evlendi. Çift 2010 da boşandı.

Türkiye'nin ilk haftalık kadın dergisi olan Seda Magazin'in editörüdür.

SABAHIN SULTANI SEDA SAYAN 5 HAZİRAN ÇARŞAMBA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MUHABİR HABER MERKEZİ