Rüzgarlı Tepe 41. Bölüm Fragmanı! 26 Şubat Pazartesi

Rüzgarlı Tepe 41. Bölüm Fragmanı! 26 Şubat Pazartesi... Hikayesi ve oyuncu kadrosu ile merak edilen dizilerden olan Rüzgarlı Tepe'nin 26 Şubat Pazartesi günü yayınlanacak 41.bölümünde neler yaşanacak? Kanal 7'nin hafta içi her gün yayınlanan dizisi Rüzgarlı Tepe'nin yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir günlük dizi daha izleyicisiyle buluşuyor. Başrollerini Gökberk Yıldırım ve Cemre Arda'nın paylaştığı "Rüzgarlı Tepe" dizisi, intikam duygusuyla dolu bir gencin zorluklarla geçen hayatı ile ailesinin gözünden bile sakındığı bir genç kızın bilinmezliklerle dolu öyküsüyle izleyicilerini ekran başına kilitlemeye geliyor.

Yaşadığı kasabanın en zengin ailesinin kızı olan Zeynep ve kendini kaybettiği ailesinin intikamına adamış Halil ve çevresindeki herkes tarafından çok sevilen Zeynep’in bilinmezlik ve imkansızlıklar girdabının içinde yaşadığı aşk hikayesi "Rüzgarlı Tepe", Kanal 7 izleyicisi ile buluşuyor.  Ailesinin akıllı, uslu ve hanım kızı olan Zeynep, kasabada herkes tarafından örnek gösterilen birisidir.  Fakat Zeynep'in bilinmeyen bir yönü vardır, o da savaşçı bir ruha sahip olmasıdır. Halil ise anne babasını daha çocuk yaşta kaybetmiş ve yıllarca ailesini kaybetmenin üzüntüsü ve kini ile teyzesinin yanında büyümüş bir gençtir.  

YENİ BÖLÜM FRAGMANI BİRAZDAN...

Bakmadan Geçme