Robert Hatemo Herkesten Sakladığı Hastalığını Açıkladı

Senden Çok Var' ile 'Beyaz ve Sen' şarkılarıyla hafızalara kazınan şarkıcı Rober Hatemo Maslak'ta bir mekanda sahne aldı. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan şarkıcı, hayatına dair açıklamalarda bulundu.

'Senden Çok Var' ile 'Beyaz ve Sen' şarkılarıyla hafızalara kazınan şarkıcı Rober Hatemo Maslak'ta bir mekanda sahne aldı. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan şarkıcı, hayatına dair açıklamalarda bulundu.

'BABAMI KAYBETTİKTEN SONRA GARİP ŞEYLER OLMAYA BAŞLADI'


HaberTürk'te yer alan habere göre 2022 yılında babası Şahin Hatemo'yu kaybeden Rober Hatemo, babasını ölümünden sonra yaşadığı acıyla sağlık problemlerinin arttığını söyledi.

Hatemo, "Babamı kaybettikten sonra garip şeyler olmaya başlamıştı. Karnım ağrımaya başlıyordu, sahnede şarkı söyleyemiyordum, bağırsak sorunlarım vardı. İki üç tane profesör ile görüştüm. Hepsi anksiyete olduğunu söyledi. Küçük bir doz antidepresan kullanıyorum. İki hafta falan oldu, iyi geldi galiba. Hiç problem yaşamıyorum. İlk başta çok zorladı beni bulanık görmeler, terlemeler yaptı. Biraz sıktım dişimi ama alıştım. Bu ilaçları Türkiye'nin yüzde 80'i kullanıyormuş, aşırı şaşırdım." dedi.

'KİMSE ARAMADI BENİ'


Hastalık sürecinde evine kapandığını söyleyen ve kimsenin kendisini aramadığından yakınan Rober Hatemo, "İki sene battaniye altında yattım kimse; 'Ne yapıyorsun?' diye aramadı beni. Bağışıklığım o zamanlar çok düştü. Bunu atlatmak için uzun bir süre bekledim. Herkesin başına gelebilir bunlar. Ben kimseye alınmadım, gücenmedim. Kimse yoktu ama yanımda. Sonra düzelince tekrar geldiler. Dostlarım da var tabii ki ama çok az." ifadelerini kullandı.