Ömer Canlı İzle 41. Bölüm Son Bölüm İzle 29 Ocak Pazartesi

Ömer Canlı İzle 41. Bölüm Son Bölüm İzle 29 Ocak Pazartesi... Star TV'nin en çok izlenen dizilerinden olan Ömer bu hafta 41.bölümü ile ekranlara geliyor. Her hafta olay bölümleri ile gündem olan Ömer'in 29 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak?

Ömer Canlı İzle 41. Bölüm Son Bölüm İzle 29 Ocak Pazartesi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Soluğu Gamze'nin yanında alan Ömer, korktuğu şey yaşanmadığı için rahat bir nefes alır. Bebeğin kalp atışını ilk kez duymak ikisini de duygulandırırken, hamileliğin riskler barındırması Gamze'nin bu süreçte daha dikkatli olmasını gerektirir.

İzzet'ten evin tapusunu alan Tahir, gururlanarak tapuyu babasına vermek istese de Reşat bu duruma çok öfkelenir ve baba oğul arasında büyük bir tartışma alevlenir. Ömer'in çabasıyla yeniden okula dönen Eda, en çok korktuğu şeyin başına gelmesiyle büyük bir travma yaşar. Bu yaşananların ardında ise karanlık bir el vardır.

Etrafındaki bunaltıcı ilgiden boğulan Gamze rahat bir nefes alamazken, Tuna'nın yeni bir kardeşe sıcak bakmaması da onu düşündürmektedir. İzzet'in etkisi altına giren Tahir, Reşat'ı sarsacak başka bir adım daha atar. Gamze ise Ömer'in çalıştığı okulda yaşanan kavgada büyük bir tehlikeyle baş başa kalır.

ÖMER 41.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bakmadan Geçme