Ömer 44. Bölüm Son Bölüm İzle 19 Şubat Pazartesi

Ömer 44. Bölüm Son Bölüm İzle 19 Şubat Pazartesi... Star TV'nin en çok izlenen dizilerinden olan Ömer bu hafta 44.bölümü ile ekranlara geliyor. Her hafta olay bölümleri ile gündem olan Ömer'in 19 Şubat Pazartesi günü yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak?

Gamze'yi içine düştüğü büyük tehlikeden son anda kurtaran Ömer, Gamze'nin söylediği yalanın ortaya çıkmasıyla kandırılmış hisseder ve öfkeye kapılır. Bu gelişme aralarındaki iplerin daha da gerilmesine neden olur.


Aliye'nin eziyetlerine maruz kalan Eda ve Nilüfer seslerini birilerine duyurmaya çalışırlar. Tahir ise kızlarının eğitim sürecine dair hoşuna gitmeyen bazı durumları fark etmeye başlar. Kızları kurtarabilmek için iyi bildiği yoldan bir plan yapan Vicdan, Nurettin'i tuzağa düşürmek için harekete geçer. Duygularıyla savaşmayı bırakan Nisa, Özgür'ün karşısına çıkar, fakat geçirdiği zor günlerin etkisinde olan Emine, annesini çok zor durumda bırakacak bir adım atar. 


Ev konusunda çözüm yolu arayan Reşat, Çiçek'in destek olma çabasını hiç hoş karşılamaz. Fakat Nurettin'den gelen beklenmedik bir destek, tüm dengeleri değiştirebilecek güçtedir. Yaşadıkları yüzünden büyük bir yıkıma uğrayan Gamze ise, Şule’nin ısrarla hayatlarının içinde olmasıyla Ömer ve Tuna ile olan bağını kaybetme korkusu içine girer ve sonunda kendisini bile şaşırtacak bir hamle yapar.
 

ÖMER DİZİSİ 44.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bakmadan Geçme