• Haberler
  • TV
  • Müge Anlı İle Tatlı Sert Yeni Bölüm İzle 5 Haziran Çarşamba 2024

Müge Anlı İle Tatlı Sert Yeni Bölüm İzle 5 Haziran Çarşamba 2024

Müge Anlı Canlı İzle 5 Haziran 2024 Çarşamba ATV İzle. ATV'nin bugün 5 Haziran 2024 günü yayınlanan programı Müge Anlı ile tatlı Sert izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Kayıpların ortaya çıkarıldığı, cinayetlerin aydınlatıldığı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü ile ekranlara geliyor.

Faili meçhul olaylar ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor.

GİZEMLİ OLAYLAR İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Müge Anlı ile Tatlı Sert, atv ekranlarında hafta içi her gün saat 10.00'da izleyicilerle buluşan etkileyici bir program. Gizemli olaylar, kayıplar ve sosyal sorumluluk projeleriyle dikkat çeken program, izleyicilere gerilim dolu bir deneyim sunuyor.

CİNAYETLER AYDINLANACAK

Müge Anlı ve ekibi, titiz bir çalışma ile kayıp dosyalarını inceleyerek gerçeği gün ışığına çıkarıyor ve cinayetlerin aydınlatılmasının sağlıyor

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı 19 Aralık 1973, İstanbul doğumlu Türk televizyon sunucusu ve gazeteci.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı.Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı.Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.

Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

2008'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı.Bu evlilikten 1 kızı oldu.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT YENİ BÖLÜM 5 HAZİRAN ÇARŞAMBA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bakmadan Geçme