• Haberler
  • TV
  • Müge Anlı İle Tatlı Sert Yeni Bölüm İzle 10 Haziran Pazartesi 2024

Müge Anlı İle Tatlı Sert Yeni Bölüm İzle 10 Haziran Pazartesi 2024

Müge Anlı Canlı İzle 10 Haziran 2024 Pazartesi ATV İzle. ATV'nin bugün 10 Haziran 2024 günü yayınlanan programı Müge Anlı ile tatlı Sert izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Kayıpların ortaya çıkarıldığı, cinayetlerin aydınlatıldığı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü ile ekranlara geliyor.

Faili meçhul olaylar ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor.

GİZEMLİ OLAYLAR İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Müge Anlı ile Tatlı Sert, atv ekranlarında hafta içi her gün saat 10.00'da izleyicilerle buluşan etkileyici bir program. Gizemli olaylar, kayıplar ve sosyal sorumluluk projeleriyle dikkat çeken program, izleyicilere gerilim dolu bir deneyim sunuyor.

CİNAYETLER AYDINLANACAK

Müge Anlı ve ekibi, titiz bir çalışma ile kayıp dosyalarını inceleyerek gerçeği gün ışığına çıkarıyor ve cinayetlerin aydınlatılmasının sağlıyor

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT YENİ BÖLÜM 10 HAZİRAN PAZARTESİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bakmadan Geçme