Mezuniyet Töreninde Ağlatan Teklif!

Eğitim öğretim yılının sona ermesiyle birlikte üniversitelerde mezuniyet törenleri yapılmaya başlandı. Birçok üniversitede törenler renkli görüntülere sahne olurken Zonguldak'taki törende kız öğrenciye yapılan teklif ağlattı.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Devrek, Çaycuma ve Gökçebey meslek yüksekokulların mezuniyet töreni, evlilik teklifine sahne oldu.

2023-2024 Akademik Yılı Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Devrek, Çaycuma ve Gökçebey Meslek Yüksekokulların mezuniyet töreni, Çaycuma Meslek Yüksekoklu Ormancılık bölümü öğrencisi Beyzanur Kaya'ya, erkek arkadaşı Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Mekatronik bölümü öğrencisi Akın Kalaycıoğlu'nun yaptığı evlilik teklifine sahne oldu.

Akın Kalaycıoğlu yıllardır hayalini kurduğu evlilik teklifini mezuniyet gününe bırakarak, kız arkadaşı Beyzanur Kaya'ya sürpriz bir evlilik teklifi yaptı.

Mezuniyet töreni sonrası kız arkadaşı Beyzanur Kaya'yı sahneye davet eden Akın Kalaycıoğlu dizlerinin üzerine çöktükten sonra cebindeki yüzüğü çıkararak kız arkadaşı Beyzanur Kaya'ya uzattı.

Mezuniyet Töreninde Ağlatan Teklif! 

AĞLATAN TEKLİF!

Evlilik teklifine, çocuklarının mezuniyet törenini izlemek için gelen aileler ve genç çiftin arkadaşları alkış ve ıslıklarla destek verdi. Teklif karşısında şoke olan Beyzanur Kaya, göz yaşlarına hakim olamadı. Kaya, Kalaycıoğlu'nun evlilik teklifini kabul etti. Çiftin mutluluğu dakikalarca alkışlandı.

Mezuniyet Töreninde Ağlatan Teklif!

UNUTULMAZ OLSUN İSTEDİM

Evlilik teklifini yapan Akın Kalaycıoğlu, "Unutulmaz bir teklif olmasını istiyordum. Mezuniyet gününü taçlandırmak için böyle bir şey düşündüm. Ona böyle bir sürpriz evlilik teklif etmek istedim. Sahneye çıkıp mikrofonu aldığımda çok heyecanlıydım. Çok şükür Beyzanur teklifimi kabul etti" dedi

Bakmadan Geçme