• Haberler
  • TV
  • Mehmet Fetihler Sultanı 14.Bölüm İzle Son Bölüm Tek Parça

Mehmet Fetihler Sultanı 14.Bölüm İzle Son Bölüm Tek Parça

Mehmet Fetihler Sultanı 14.Bölüm İzle Son Bölüm Tek Parça... TRT 1'in tarihi dizisi Mehmet Fetihler Sultanı 14.bölümü ile 4 Haziran'da ekranlara geliyor. Geçtiğimiz haftalarda rekor kırarak en çok izlenen diziler arasında giren Mehmet Fetihler Sultanı'nda bu hafta neler yaşanacak?

Mehmet Fetihler Sultanı 14.Bölüm İzle Son Bölüm Tek Parça

Konstantinos, Mara’yı Mehmed’e teslim ederken bütün gerçekleri söylemiş, Çandarlı Halil’in işbirliğini açığa çıkartmıştı. Mara, Mehmed’e bunu söyleyecek mi, yoksa Çandarlı’yla kendisi mi yüzleşecek? Mehmed ise artık siyasî hesaplaşmalar sıkılmış ve fetih için gerekli hamleleri yapmaya karar vermiştir. Mehmed’in yeni hedefi: Dimitria Kalesi!  

Mara’nın geri dönüşü Hala Sultan’ı endişelendirmiş, dikkatli olması konusunda Mihriban’ı uyarmıştır. Mara’nın ise Hala Sultan’ı açığa çıkartmak için yeni ama tehlikeli bir oyunu vardır. Hala Sultan için çanlar çalmaktadır, kurulan tertibe düşecek mi, yoksa bir kez daha muzaffer mi ayrılacak?  

Konstantinos ise şehrinin güvenliğini arttırmak için çareler aramaktadır. Şehrin yapılacak kuşatmaya karşı zafiyetini gören Konstantinos son çare olarak Vatikan’dan yardım istemeye karar verir. Helena ve Sfrancis buna karşı çıkar. Konstantinos her şeye rağmen bu birliği sağlayacak mı, yoksa muhalif düşüncelere karşı yenilgiye mi uğrayacak?

MEHMET FETİHLER SULTANI 14.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN BU LİNKİ KULLANABİLİRSİNİZ!

Bakmadan Geçme