• Haberler
  • TV
  • Kızıl Goncalar Dizisi Bugün Var mı? 13 Mayıs Pazartesi

Kızıl Goncalar Dizisi Bugün Var mı? 13 Mayıs Pazartesi

Kızıl Goncalar Dizisi Bugün Var mı? 13 Mayıs Pazartesi... FOX'un Pazartesi günleri izleyici ile buluşan Kızıl Goncalar dizisinin bugün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor.

Kızıl Goncalar Dizisi Bugün Var mı? 13 Mayıs Pazartesi

Kızıl Goncalar Her Pazartesi NOW'da!

Zeynep, geçici olarak Levent’lere teslim edilirken öfkeli Naim kızını geri almanın yollarını aramaya başlar ancak hıncını da Meryem’den çıkarmayı ihmal etmez. Öte yandan Zeynep’le konuştuktan sonra amcasına biat etmemeye karar veren Cüneyd ya üç fasıldan oluşan mücadeleyi kazanmak ya da hücreye cezasına razı gelmek zorundadır lakin Zeynep’in başına gelen bir felaket onu hayati bir tercih yapmaya zorlar.

Levent ve Meryem ise Gülayşe’nin ölümünde ucu dergaha uzanan önemli bir ipucuna daha ulaşır. Bir şüphenin peşine düşen yakalayan yalnız onlar değildir; Arif de Affan’ın sırrını açığa çıkarmaya karar vermiştir. Sadi Hüdayi, Hasna, Müyesser ve Affan ise vakt-ı muarazadan galip çıkmak için bir plan yaparlar.

Zeynep, Meryem ve Birgül’ün kızları okutma macerası büyük bir darbe alırken Zeynep mahkemede hangi evde yaşayacağına dair kararını açıklamak üzeredir. Ancak Alkanlı ailesini Mira üzerinden köşeye sıkıştıran Naim’in pes etmeye niyeti yoktur.

Kızıl Goncalar, seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ve mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem’in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesini konu alırken, inanç ve fikir ayrılıklarına rağmen "evlat" söz konusu olduğunda anneliğin/babalığın birleştirici gücüne dikkat çekiyor.

NOW 13 MAYIS PAZARTESİ YAYIN AKIŞI!

Kızıl Goncalar dizisi kendi gününde 13 Mayıs Pazartesi saat 20.00'de NOW'da yayınlanacak

Kızıl Goncalar Dizisi Bugün Var mı? 13 Mayıs Pazartesi

Oyuncular:

Özcan Deniz, Özgü Namal, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan, Mert Turak, Selen Öztürk, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Türek, Sitare Akbaş, Mina Demirtaş, Esma Yılmaz

MUHABİR HABER MERKEZİ

Bakmadan Geçme