• Haberler
  • Magazin
  • Kaya Çilingiroğlu ve 38 Yaş Küçük Sevgilisi Nevide Çiçek Kim?

Kaya Çilingiroğlu ve 38 Yaş Küçük Sevgilisi Nevide Çiçek Kim?

Hülya Avşar'ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu, Mehmet Ali Erbil'in eski sevgilisi 22 yaşındaki oyuncu Nevide Çiçek ile yeni aşka yelken açtı. Merak edilen isimlerden olan Kaya Çilingiroğlu ve Nevide Çiçek merak ediliyor.

Hülya Avşar'ı aldattığını ağzından kaçırmasıyla hatırlanan Kaya Çilingiroğlu Mehmet Ali Erbil ile aşk yaşayan 22 yaşındaki oyuncuyla birlikte. Sevgilisi kızından epey küçük...

Hülya Avşar’dan ve Feraye Tanyolaç’tan boşanan 60 yaşındaki ünlü spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu aşk hayatıyla hep gündemde kaldı.

Mehmet Ali Erbil ile aşk yaşayan, 22 yaşındaki sunucu ve oyuncu Nevide Çiçek, Kaya Çilingiroğlu ile yeni aşka yelken açtı.

OnurAkayMedya’dan Erkan Özbey tarafından İstanbul Hisar Balıkçısı'nda görüntülenen ve baş başa yemek yiyen Kaya Çilingiroğlu ve Nevide Çiçek’in, aşklarını kadeh tokuşturarak kutladıkları öğrenildi.

Kaya Çilingiroğlu ve 38 Yaş Küçük Sevgilisi Nevide Çiçek Kim?

Kaya Çilingiroğlu’nun kendisinden 38 yaş küçük olan yeni sevgilisinin, Hülya Avşar’dan olan 26 yaşındaki kızı Zehra Çilingiroğlu’ndan da 4 yaş küçük olması dikkat çekti.

 

 

Bakmadan Geçme