Kanal 7 Rüzgarlı Tepe 21.Bölüm İzle 29 Ocak Pazartesi 2024

Kanal 7 Rüzgarlı Tepe 21.Bölüm İzle 29 Ocak Pazartesi 2024... En çok izlenen günlük dizilerden olan Rüzgarlı Tepe'nin bugün yayınlanacak 19.bölümünde neler yaşanacak? Kanal 7'nin hafta içi her gün yayınlanan dizisi Rüzgarlı Tepe'nin yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Rüzgarlı Tepe 21.Bölümü 29 Ocak Pazartesi saat 21:15'ten itibaren ekranlara geliyor.

Kanal 7 Rüzgarlı Tepe 21.Bölüm İzle 29 Ocak Pazartesi 2024
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yaşadığı kasabanın en zengin ailesinin kızı olan Zeynep ve kendini kaybettiği ailesinin intikamına adamış Halil’in bilinmezlik ve imkansızlıklar girdabının içinde yaşadığı aşk hikayesi “Rüzgarlı Tepe”, Kanal 7 izleyicisi ile buluşuyor. Ailesinin akıllı, uslu ve hanım kızı olan Zeynep, kasabada herkes tarafından örnek gösterilen birisidir. Fakat Zeynep’in bilinmeyen bir yönü vardır, o da savaşçı bir ruha sahip olmasıdır. Halil ise anne babasını daha çocuk yaşta kaybetmiş ve yıllarca ailesini kaybetmenin üzüntüsü ve kini ile teyzesinin yanında büyümüş bir gençtir.

savaşçı yatan Zeynep’in yolları kesişir. Ailesi için yaşayan Halil ve ailesine rağmen yaşayan Zeynep’in kör düğüme dönen aşk hikayesinde yaşanan acılar, alınan zor kararlar, bilinmezlikler ve imkansızlıklar bu iki genci geri dönülmez bir yola sokar. Bambaşka dünyaların iki farklı insanı olan Zeynep ve Halil, farkında olmadan aşkın girdabına kapılır ve birbirlerinden ne kadar kaçsalar da yolları hep kesişir. Atıkları her adımın, aldıkları her kararın sonuçlarının olacağı bu yolda aşkları, Zeynep ve Halil’i ayakta tutabilecek mi?

RÜZGARLI TEPE 21.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bakmadan Geçme