Kan Çiçekleri Yeni Bölüm 286. Bölüm İzle 2 Nisan Salı 2024

Kan Çiçekleri Son Bölüm 286.Bölüm İzle 2 Nisan Salı Kanal 7'nin hafta içi her gün yayınlanan dizisi Kan Çiçekleri 286. Bölüm İzle 2 Nisan Salı Kendi gününde izleyici ile buluşuyor. Sevilerek ve beğenilerek izlenen dizilerden olan Kan Çiçekleri'nin bu bölümünde neler yaşanacak?

İlhan ve Baran, kan davası nedeniyle zorunlu bir evlilik yaparlar. Ancak zamanla aralarında gerçek bir aşk doğar ve kağıt üzerindeki evlilikleri gerçek bir düğünle taçlandırılır. Ancak mutlu günleri, konağa yapılan acımasız bir saldırıyla karanlığa gömülür.

AYRILIŞ VAKTİ

Dilan, saldırıdan sonra kaybolur ve üç ay boyunca bulunamaz. Öfke dolu Baran, karısını bulmak için bütün aşireti harekete geçirir ve adamlarını her yere dağıtır. Ancak karşısında beklenmedik bir düşmanla karşılaşır.

KİM GALİP GELECEK

Dilan ve Baran, yeniden bir araya gelmek için vermek zorunda oldukları büyük savaşın eşiğindedirler. Ancak bu kez karşılarındaki düşman çok güçlüdür. Dilan'ı kaçıran Sabiha Emiroğlu'nun sırları, ikilinin hayatını nasıl etkileyecek? Kötüler mi yoksa Dilan ve Baran'ın aşkı mı galip gelecek?

286.YENİ BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ