İnci Taneleri Bugün Neden Yok?

İnci Taneleri bu Perşembe yok mu sorusu, izleyiciler tarafından araştırılıyor. Oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile birlikte Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan yer alan İnci Taneleri yeni bölüm tarihi merak konusu oldu.

İnci Taneleri Bugün Neden Yok?
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bu hafta var mı?

İnci Taneleri, her Perşembe akşamı saat 20.00'de yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkıyor. Dizinin 11. bölüm fragmanının yayınlanmaması da izleyiciler tarafından merak konusu oldu.

Kanal D yayın akışına göre 4 Nisan Perşembe akşamı İnci Taneleri tekrar bölümüyle ekranlarda olacak. Yeni bölüm tarihiyle ilgili olarak açıklama geldiğinde haberimizde yer vereceğiz.

 

Geçen bölüm ne olmuştu?

Dilber, oğlundan ayrı kalmanın üzüntüsünü tekrar yaşarken Zahir izini kaybettirmeyi başarır. Piraye, öğrendikleri karşısında Azem ile arasına mesafe koymaya karar verir. Azem, Piraye’nin soğukluğunu fark etse de nedenini anlayamaz. Kızının adresini resmi kaynaklardan bulmak için sonuna dek çabalayan Azem, çaresiz kalınca hiç istemediği bir yola başvurur. Ve bu yol onu kızına dair bir ipucuna ulaştırır. Ancak, öğrendikleriyle başka bir bilinmeze doğru savrulacaktır.

KANALD 4 NİSAN PERŞEMBE YAYIN AKIŞI!

 

Bakmadan Geçme