Hakan Ural Gözaltına mı Alındı?

Ünlü oyuncu ve yorumcu Hakan Ural evinde gözaltına alındı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Cevap, Ural'ın kendisinden geldi "Aslanlar gibi evimdeyim"

"Hakan Ural'ın dün sabah 05.00'te Beykoz'daki evine giden polisler hakkında gözaltı kararı olduğu tebliğ edildi. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında, Hakan Ural'ın adliyeye getirilmesi istenildiği de ifade edildi" yönünde haberler gündeme düştü.
Daha önce yaptığı bir yorumdan dolayı dün sabaha karşı gözaltına alındığı konuşulan Hakan Ural, iddialara cevabı bizzat kendisi verdi.

Gözaltına alınmadığını belirten Ural, "Aslanlar gibi çocuklarımla evde oturuyorum. Alnımız ak başımız dik" dedi.
Uzun yıllardır Kanal D ekranlarında program yapan Hakan Ural'ın evine giden polisler, hakkında gözaltı kararı olduğunu tebliğ etti.

2022 yılında yaptığı bir yorumdan dolayı hakkında gözaltı kararı bulunan Ural'ın emniyete götürüldüğü ileri sürüldü. Kısa sürede magazin gündeminde geniş yankı uyandıran Ural, yaptığı açıklamada gözaltında olmadığını söyledi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Hakan Ural, hakkındaki gözaltı iddiasını yalanlayarak "Arkadaşlar gözaltında filan değilim. Aslanlar gibi evimde çocuklarımla oturuyorum. Alnımız ak, başımız dik. Sıkıntı yok" ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme