DOLAR

28.95

EURO

31.14

ALTIN

1863.443

BIST 100

7888.45

Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm Fragmanı İzle.. Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle Show Tv..

Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm Fragmanı İzle.. Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle Show Tv..

Eklenme Tarihi: 29.09.2023 19:00

Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm Fragmanı İzle.. Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm  Yeni Bölüm Fragmanı İzle  Show Tv..  Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve merakla beklenen yeni diziler arasında yer alan “Kızılcık Şerbeti“ Dizisi her hafta  Cuma günleri Saat 20.00'da Show Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor! Kızılcık Şerbeti dizisinin ilk fragmanının yayınlanmasının ardından büyük ilgi gördü. İlk bölümüyle yayınlanmaya başlamasının ardından ve merak edilen Kızılcık Şerbeti dizisinde neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti dizisinin konusu nedir? Kızılcık Şerbeti Oyuncuları kimdir? Dizinin ilk bölümünde neler yaşanacak? Dizide bu hafta neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti dizisi her Cuma Saat 20.00'da Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm Fragmanı İzle.. Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle Show Tv..

Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm Fragmanı İzle.. Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle Show Tv..

Kızılcık Şerbeti Dizisi 33. Bölüm 'de Neler Yaşanacak?

Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm 1. Fragmanı İzle..


Kızılcık Şerbeti Dizisinin Konusu Nedir?


Eğitimli, modern bir kadın olan Kızılcık Şerbeti oyuncularından Kıvılcım, eşinden boşandıktan sonra kendi başına ayakta kalmış, iki kızını da elinden geldiğince kendine göre yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen lise eğitimine devam etmektedir, büyük kızı Doğa üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın çabası, isteği çocuklarının hayatı ileride başarılı, mutlu olmalarını sağlamak ve bunu görmek istemektedir. Doğa’nın üniversiteye başladığı ilk yıl erkek arkadaşıyla evlilik yoluna girip evlenmesiyle büyük bir şok yaşayıp hayal kırıklığına uğrayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının evlendiği çocuğun Fatih'in ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın evlendiği Fatih’in ailesi muhafazakâr bir ailedir. Kıvılcım, kızının farklı  aile yapısına sahip, hayta bu kadar başka bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşkın, sevginin öncelik olduğunu her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. “Kızılcık Şerbeti” doğruları aynı, uyguladıkları yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.

Kızılcık Şerbeti Dizisinin Oyuncuları Kimdir?


Kızılcık Şerbeti Dizisinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Kızılcık Şerbeti 32. Bölüm Son Bölüm Tekrarı İzle..

Kızılcık Şerbeti 32. Bölüm Son Bölüm Tekrarını İzlemek İçin Tıkla.. Kızılcık Şerbeti 32. Bölüm Show Tv İzlemek İçin Tıkla..


Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm Fragmanı İzle.. Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle Show Tv..

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.