DOLAR

28.94

EURO

31.15

ALTIN

1863.936

BIST 100

7888.45

Kendi Düşen Ağlamaz 15. Bölüm 28 Eylül Perşembe TRT 1 Yeni Bölüm İzle..

Kendi Düşen Ağlamaz 15. Bölüm 28 Eylül Perşembe TRT 1 Yeni Bölüm İzle..

Eklenme Tarihi: 28.09.2023 19:00

Kendi Düşen Ağlamaz 15. Bölüm 28 Eylül Perşembe TRT 1 Yeni Bölüm İzle.. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve merakla beklenen yeni diziler arasında yer alan “Kendi Düşen Ağlamaz” Dizisi her hafta Perşembe günleri Saat 20.00'da TRT 1 ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor! Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin ilk fragmanının yayınlanmasının ardından büyük ilgi gördü.. Her hafta Perşembe günleri yayınlanacak olan ve merak edilen Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde neler yaşanacak? Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin konusu nedir? Oyuncuları kimdir?  Dizide bugün neler yaşanacak? Yen sezon Kendi Düşen Ağlamaz dizisi her hafta Perşembe günleri Saat 20.00'da TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Kendi Düşen Ağlamaz 15. Bölüm 28 Eylül Perşembe TRT 1 Yeni Bölüm İzle..

Kendi Düşen Ağlamaz 15. Bölüm 28 Eylül Perşembe TRT 1 Yeni Bölüm İzle..

Kendi Düşen Ağlamaz 15. Bölüm 'de Neler Yaşanacak?

Kendi Düşen Ağlamaz 15. Bölüm 1. Fragmanı İzle..Kendi Düşen Ağlamaz 15. Bölüm 2. Fragmanı İzle..


Kendi Düşen Ağlamaz Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?

Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Eylül Tumbar, Enes Koçak, Berat Yenilmez gibi birçok başarılı başrol oyuncu yer almaktadır.

Kendi Düşen Ağlamaz Dizisinin Konusu Nedir?

Alize, annesinin ölümünden sonra yeniden evlenmeyi düşünen babasına engel olmaya çalışır. Prensesler gibi büyüyen güzeller güzeli Alize ile hayatın her türlü çilesini çekmiş, hayalleri elinden alınmış bıçkın delikanlı Serkan’ın bir kaza sonucu tanışmasıyla başlar her şey. Alize’nin doğum gününde hayatına giren Serkan, Alize’ye hayatın bir armağanı mı olacak, yoksa onun en büyük sınavı mı olacak? Babasının evleneceğini öğrendiğinde ona ders vermek için küçük, minicik bir oyun oynamak isteyen Alize, başına geleceklerden habersizdir. Kendini bir anda bambaşka bir hayatın içinde bulan Alize’nin önünde artık iki yol vardır. Ya oyunu, yeni kurallarına göre oynayacak ya da havlu atacaktır. 

Kendi Düşen Ağlamaz Dizisi 14. Bölüm Son Bölüm Tekrarını İzle..

Kendi Düşen Ağlamaz Dizisi 14. Bölüm Son Bölüm Tekrarını İzlemek İçin Tıkla..


Kendi Düşen Ağlamaz 15. Bölüm 28 Eylül Perşembe TRT 1 Yeni Bölüm İzle..

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.