DOLAR

28.94

EURO

31.17

ALTIN

1862.321

BIST 100

7888.45

Üç Kız Kardeş 55. Bölüm 26 Eylül Salı Kanal D Yeni Bölüm Tek Parça İzle..

Üç Kız Kardeş 55. Bölüm 26 Eylül Salı Kanal D Yeni Bölüm Tek Parça İzle..

Eklenme Tarihi: 26.09.2023 19:00

Üç Kız Kardeş yeni sezonda çok izlenen ve merak edilen diziler arasında yer almaktadır. Başrollerinde Reha Özcan, Berker Güven, İclal Aydın, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan gibi başarılı oyuncuları bulunan Üç Kız Kardeş dizisinde yeni bölümde izleyenleri ne bekliyor? Dizide neler yaşandı? Heyecanla beklenen Üç Kız Kardeş dizisinin 55. bölümü bugün 26 Eylül Salı günü 20.00'da  Kanal D'de izleyenleri ile bir araya gelecek. Üç Kız Kardeş 55. Bölüm 26 Eylül Salı Kanal D Yeni Bölüm Tek Parça İzle..

Üç Kız Kardeş 55. Bölüm 26 Eylül Salı Kanal D Yeni Bölüm Tek Parça İzle..


Üç Kız Kardeş 55. Bölüm 1. Fragmanı İzle..Üç Kız Kardeş 55. Bölüm 2. Fragmanı İzle..Üç Kız Kardeş Dizisinin Konusu Nedir?

Türkan, Dönüş ve Derya... Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş... Yaşıtları gibi basit hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de talihleri onlardan yana olacaktır. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken Türkan’ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Türkan, mahsur kaldığı masalsı şatoda mutsuzluğuna kılıflar dikmeye çalışırken Dönüş’ün hayatı, geçmişten gelen büyük sırla alt üst olacak, Derya da dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır. Sadık ve Nesrin’se kızlarını uçurumun kenarından alabilmek için bazen kendilerini, bazen de birbirlerini kaybetme noktasına geleceklerdir.  

Üç Kız Kardeş Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?

Üç Kız Kardeş Dizisinde Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Mert Özcan, Yiğit Dikmen, Eren Ören, Ayça İnci gibi birçok başarılı oyuncu yer almaktadır.

Üç Kız Kardeş 54. Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzlemek İçin Tıklayın..

Üç Kız Kardeş 54. Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzlemek İçin Tıkla..

Üç Kız Kardeş 55. Bölüm 26 Eylül Salı Kanal D yeni Bölüm Tek Parça İzle..

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.