DOLAR

29.00

EURO

31.22

ALTIN

1847.361

BIST 100

7723.18

Emanet 622. Bölüm 13 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm Kanal 7 İzle..

Eklenme Tarihi: 13.09.2023 18:00

Emanet 622. Bölüm 13 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm Kanal 7 İzle..

Emanet 622. Bölüm 13 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm Kanal 7 İzle.. Emanet 622. Bölüm 13 Eylül Yeni Bölüm İzle..  Kanal 7 'nin Yeni Sezon bölümleriyle yayınlanan Emanet adlı  dizi Hafta İçi Her Gün 19.00'da Kanal 7 ekranlarında izleyenleri ile buluşmaktadır. Emanet Dizisi yeni sezonda çok izlenen ve merak edilen diziler arasında yer almaktadır. Emanet Dizisi  Oyuncuları Kimdir? Emanet dizisinde yeni bölümde izleyenleri ne bekliyor? Dizide neler yaşandı? Heyecanla beklenen Emanet dizisinin 622. bölümü bugün 13 Eylül Çarşamba günü 19.00'da  Kanal 7' de izleyenleri ile bir araya gelecek. Emanet 622. Bölüm 13 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm Kanal 7 İzle..

Emanet 622. Bölüm 13 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm Kanal 7 İzle..

Emanet Dizisi 622. Bölüm Fragmanı İzle..


Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Emanet üçüncü sezonuyla sevenlerinin karşısına çıkıyor. Seher’in ölümünün ardından derin bir yasa bürünen Yaman ve Yusuf’un sessizliğe gömülen hayatı, Emanet ile ekrandaki yerini alıyor.

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

Emanet Dizisi 621. Bölüm Son Bölüm Tekrarını İzlemek İçin Tıkla..


Emanet Dizisi Oyuncuları Kimdir?


Emanet Dizisinde Halil İbrahim Ceyhan, Nana Stambolishvili, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, İpek Arkan, Sevda Karabulut, Ferda Işıl, Hülya Aydın, Ömer Gecü, Burhan Ökmen, Binnaz Ekren, Oğuz Yağcı, Zeynep Naz Eyüboğlu, Mehmet Ali Aslan, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Erman Ersoy, Merdan Kardan, Seda Dadaşova gibi birçok oyuncu yer almaktadır.

Emanet Dizisinin Konusu Nedir?


Seher’in ölümünün ardından üç ay geçer. Seher’in ölümü kendisi de aslında hain bir tuzağın kurbanı olan Aziz’in üstüne kalır. Asıl azmettirici olan Topal ellerinde kardeşinin kanı ile  aile imparatorluğunun başına geçerken, Yaman’ı da hapse attırmak için elinden yapar fakat amacına ulaşamaz. Geçen üç ayın içinde, Yaman, Aziz’i öldürme suçuyla göz altına alınsa da işlenen suçtan aklanır.
Seher’in ölümünden sonra Yusuf içine kapanır. Bir yandan ölen karısının yasını tutan Yaman diğer yandan da biricik yeğenini yeniden güldürmek ister. Fakat Yaman’ın bulduğu çözümler hiçbir işe yaramaz. Yaman yeğeninin tekrar eskisi gibi olması için birçok yol dener. Bir gün konağa bir yabancı gelir. Bir anda hayatlarına giren bu yabancı Yaman ve Yusuf’un hayatını nasıl etkileyecek? Kalbini tüm dünyaya kapatan Yusuf’un yüzü yeniden gülecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet ile Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Emanet 622. Bölüm 13 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm Kanal 7 İzle..

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.