DOLAR

28.95

EURO

31.14

ALTIN

1859.798

BIST 100

7888.45

Cumartesi Sürprizi 2 Eylül Cumartesi Show TV Yeni Bölüm İzle..

Cumartesi Sürprizi 2 Eylül Cumartesi Show TV Yeni Bölüm İzle..

Eklenme Tarihi: 02.09.2023 09:00

Cumartesi Sürprizi 2 Eylül Cumartesi Show TV Yeni Bölüm İzle.. Show TV'nin Hafta sonu çok izlenen programı Cumartesi sürprizi programı Yeni sezonda seyircileri ile ekranlarda buluşmaktadır. Cumartesi Sürprizi programı her hafta sonu cumartesi günleri saat 10.00'da ve her hafta Pazar günler Pazar Sürprizi programı ile saat 10.00'da Show TV ekranlarına gelmektedir. Sezgi Sena Akay'ın sunuculuğunu yaptığı Cumartesi Sürprizi programında her hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri Özel röportajlar, davetler,  canlı bağlantılar, konserler ve gündem değiştirecek güncel merak uyandıran yeni magazin haberleri yer almaktadır ve izleyicilerinin merakını toplamaktadır. “Cumartesi Sürprizi” ve ''Pazar Sürprizi'' her Cumartesi ve Pazar 10.00’da Show TV ekranlarında.. Cumartesi Sürprizi 2 Eylül Cumartesi Show TV Yeni Bölüm İzle..

Cumartesi Sürprizi 2 Eylül Cumartesi Show TV Yeni Bölüm İzle..

Cumartesi Sürprizi Programının Sunucusu Kimdir?

Sezgi Sena Akay'ın sunuculuğunu yaptığı Cumartesi Sürprizi programında her hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri Show TV ekranlarına gelmektedir.

Cumartesi Sürprizi Programı 27 Ağustos Pazar Son Bölüm İzlemek İçin Tıkla..

Cumartesi Sürprizi programı her hafta sonu cumartesi günleri saat 10.00'da ve her hafta Pazar günler Pazar Sürprizi programı ile saat 10.00'da Show TV ekranlarına gelmektedir. Sezgi Sena Akay'ın sunuculuğunu yaptığı Cumartesi Sürprizi programında her hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri Özel röportajlar, davetler, canlı bağlantılar, konserler ve gündem değiştirecek güncel merak uyandıran yeni magazin haberleri yer almaktadır ve izleyicilerinin merakını toplamaktadır.

Cumartesi Sürprizi 2 Eylül Cumartesi Show TV Yeni Bölüm İzle..

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.