DOLAR

28.953

EURO

31.209

ALTIN

1861.871

BIST 100

0

Eşim Benzerim Yok 7. Bölüm 11 Temmuz Salı Yeni Bölüm İzle..

Eşim Benzerim Yok 7. Bölüm 11 Temmuz Salı Yeni Bölüm İzle..

Eklenme Tarihi: 11.07.2023 15:00

Eşim Benzerim Yok 7. Bölüm 11 Temmuz Salı Yeni Bölüm İzle.. Ekranların keyif alacağı, sevilen sunucusu Burcu Esmersoy'un sunduğu "Eşim Benzerim Yok” yarışması hafta içi her gün 16.00'da  FOX ekranlarında yayınlanmaktadır. 12 yarışmacı, 10 hafta boyunca sürprizlerle dolu bir evde büyük ödülü kazanmak için yetenek, zeka ve stratejilerini yarıştıracak, yarışmadan heyecan hiç eksik olmayacak. Günlerinin yaklaşık 8 saatini sürprizlerle dolu evde geçirecek olan yarışmacıların yarışmayı kazanmak için iyi yemek yapmaları, yetenekli olmaları veya zeka oyunlarında galip gelmeleri yeterli olmayacak, aynı zamanda haftanın 5. gününde gerçekleşecek elemeleri de başarıyla atlatmaları gerekecek. Bu da yalnızca yetenek ve zeka değil; aynı zamanda rakiplerin güçlü ve zayıf yönlerini analiz etmeyi, doğru ittifakları kurmayı ve rakiplerle doğru ilişkiler kurmayı gerektirecek. Haftanın finalinde ise en yüksek puanı alan yarışmacı haftanın ödülüne sahip olabilecekken, yarışmanın kazananı da büyük para ödülünün sahibi olacak. Hafta içi her gün 16.00'da FOX ekranlarında yayınlanmakta olan “Eşim Benzerim Yok” yarışmasında bugün 11 Temmuz'da neler yaşanacak? Haftanın finalinde yüksek puanı alan büyük ödülün sahibi kim olacak? Eşim Benzerim Yok 7. Bölüm 11 Temmuz Salı Yeni Bölüm İzle..

Eşim Benzerim Yok 7. Bölüm 11 Temmuz Salı Yeni Bölüm İzle..

Eşim Benzerim Yok 7. Bölüm Fragmanı İzle..


Eşim Benzerim Yok 11 Temmuz Salı Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıkla.

12 yarışmacı, 10 hafta boyunca sürprizlerle dolu bir evde büyük ödülü kazanmak için yetenek, zeka ve stratejilerini yarıştıracak, yarışmadan heyecan hiç eksik olmayacak. Günlerinin yaklaşık 8 saatini sürprizlerle dolu evde geçirecek olan yarışmacıların yarışmayı kazanmak için iyi yemek yapmaları, yetenekli olmaları veya zeka oyunlarında galip gelmeleri yeterli olmayacak, aynı zamanda haftanın 5. gününde gerçekleşecek elemeleri de başarıyla atlatmaları gerekecek. Bu da yalnızca yetenek ve zeka değil; aynı zamanda rakiplerin güçlü ve zayıf yönlerini analiz etmeyi, doğru ittifakları kurmayı ve rakiplerle doğru ilişkiler kurmayı gerektirecek.

Haftanın finalinde ise en yüksek puanı alan yarışmacı haftanın ödülüne sahip olabilecekken, yarışmanın kazananı da büyük para ödülünün sahibi olacak.

Eşim Benzerim Yok 10 Temmuz 6. Bölüm Son Bölüm İzle..

Eşim Benzerim Yok 10 Temmuz 6. Bölüm Son Bölüm İzle.. Eşim Benzerim Yok 10 Temmuz Pazartesi günü Yeni Bölümüyle FOX TV ekranlarına geldi. Eşim Benzerim Yok Yarışmasında son bölümde neler yaşandı. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi kim oldu? İzlemek için Tıkla..

Eşim Benzerim Yok 7. Bölüm 11 Temmuz Salı Yeni Bölüm İzle..

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.