DOLAR

28.96

EURO

31.2

ALTIN

1861.336

BIST 100

0

Maviye Sürgün 6. Bölüm Fragmanı İzle.. Maviye Sürgün Yeni Bölüm Fragmanı Show TV İzle..

Maviye Sürgün 6. Bölüm Fragmanı İzle.. Maviye Sürgün Yeni Bölüm Fragmanı Show TV İzle..

Eklenme Tarihi: 10.07.2023 23:00

Maviye Sürgün 6. Bölüm Fragmanı İzle.. Maviye Sürgün Yeni Bölüm Fragmanı Show TV İzle.. Show TV ekranlarında yayınlanan olan ve merakla beklenen yeni diziler arasında yer alan “Maviye Sürgün“ Dizisi her hafta Pazartesi günleri Saat 20.00'da Show TV ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor! Maviye Sürgün dizisinin ilk fragmanının yayınlanmasının ardından büyük ilgi gördü. 17 Temmuz Pazartesi günü 6. bölümüyle yayınlanmaya başlayacak olan ve merak edilen Maviye Sürgün dizisinde neler yaşanacak? Maviye Sürgün dizisinin konusu nedir? Maviye Sürgün Oyuncuları kimdir?  Dizide bu hafta neler yaşanacak? Maviye Sürgün dizisi her Pazartesi Saat 20.00'da Show TV ekranlarında yayınlanacak. Maviye Sürgün 6. Bölüm Fragmanı İzle.. Maviye Sürgün Yeni Bölüm Fragmanı Show TV İzle..

Maviye Sürgün 6. Bölüm Fragmanı İzle.. Maviye Sürgün Yeni Bölüm Fragmanı Show TV İzle..

Maviye Sürgün Dizisi 6. Bölüm 'de Neler Yaşanacak?

Maviye Sürgün 6. Bölüm 1. Fragmanı İzle..

Maviye Sürgün Dizisinin Konusu Nedir?

Maviye Sürgün dizisinin hikayesi; uğradığı soruşturma sonrasında geçici süre açığa alınan başarılı SAT komandosu Ali (Caner Cindoruk), eşi Ayda'nın talihsiz ve ölümcül hastalık haberi ile çocuklarını ve eşini de yanına alarak; Çamlıkıyı'da butik otel işleten kayınpederi Salih'in (Hakan Salınmış) yanına taşınır. Taşınmadan kısa bir süre sonra Ayda'nın vefatı ile tüm  aile derin bir yasa boğulur. Henüz acıları çok tazeyken bir gece denize açılan Ali, ufukta sürüklenen bir botu fark eder ve fırtınaya aldırmadan içindeki kadını kurtarır. Kurtardığı gizemli kadının adı Defne'dir (Damla Sönmez). Ali, yaşadığı kaza ile geçici hafıza kaybına uğrayan ve başına gelenleri hatırlamayan Defne'yi 'Tanrı Misafiri' olarak otele getirir. Parça parça hafızası yerine gelen Defne gerçek anlamda bir dolandırıcıdır. Geçmişinde bıraktığını sandığı Ozan (Serkan Altunorak) ile hiç beklenmedik bir şekilde bu kasabada burun buruna gelen Defne'nin kendi için bir çıkış̧ yolu aramaktan başka bir seçeneği yoktur. "Bir zamanlar sadece karaya vuran dalgaların seslerinin yükseldiği Çamlıkıyı'da; Ali, Defne ve Ozan üçgeninde; çevredeki herkesi de içine alarak sürükleyecek, geri dönüşü olmayan hareketli günlerin ve tutkulu aşkların yaşanması, sırların ve aile ilişkilerinin ortalığa dökülmesi artık kaçınılmazdır"

Maviye Sürgün Dizisinin Oyuncuları Kimdir?


Maviye Sürgün'ün başrollerinde Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak yer alırken; onlara Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Ruhi Sarı, Gökşen Ateş ve Hakan Salınmış gibi çok değerli oyuncular eşlik ediyor.

Maviye Sürgün 5. Bölüm Son Bölüm Tekrarı İzle..

Maviye Sürgün 5. Bölüm Son Bölüm Tekrarını İzlemek İçin Tıkla.. Maviye Sürgün 5. Bölüm Show TV İzlemek İçin Tıkla..

Maviye Sürgün 6. Bölüm Fragmanı İzle.. Maviye Sürgün Yeni Bölüm Fragmanı Show TV İzle..

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.