DOLAR

28.94

EURO

31.15

ALTIN

1859.564

BIST 100

7888.45

Aldatmak 36. Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle.. Son Bölüm Fragmanı İzle..

Aldatmak 36. Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle.. Son Bölüm Fragmanı İzle..

Eklenme Tarihi: 15.06.2023 23:00

Aldatmak 36. Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle.. Son Bölüm Fragmanı İzle.. ATV'de  ilk bölümüyle ekranlara gelen ve çok sevilen 'Aldatmak' adlı  dizi Her hafta Perşembe günleri 20.00'da ATV ekranlarında İzleyicileri ile buluşuyor!  Aldatmak Dizisi bugün 8 Haziran Perşembe 20.00'da 36. bölümü ile seyircileri ile buluşacak.. Başrolünde Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu gibi birçok isim bulunan dizinin ilk bölümünün yayınlanmasıyla büyük seyirci kitlesine ulaştı. Merakla beklenen 'Aldatmak' dizisinde bugün 36. bölümde neler olacak? Dizinin 36. bölüm fragmanı izle! Aldatmak 36. Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle.. Son Bölüm Fragmanı İzle..

Aldatmak 36. Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle.. Son Bölüm Fragmanı İzle..

Aldatmak 36. Bölüm 1.  Fragman İzle..

Aldatmak 36. Bölüm 2. Fragman İzle..Aldatmak Dizisi 36. Bölüm Fragmanı Yayınlanır Yayınlanmaz Sitemizde yayınlanacaktır.

Aldatmak Dizisi 35. Bölüm Son Bölümde Ne oldu? Aldatmak 20. Bölüm İzlemek için Tıkla..

ATV ekranlarında 15 Haziran Perşembe günü yayınlanan Aldatmak Dizisi son bölümde neler yaşandı? Aldatmak 35. bölüm son bölüm ekrana geldi. Aldatmak 35. Bölüm İzlemek için Tıkla..

Aldatmak Dizisi Konusu Nedir?

Güzide, saygıdeğer bir  aile mahkemesi hakimidir. Pek çok evliliği yıkımdan kurtarmış, birçok çocuğun hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini sağlamış, her zaman adaletin yanında olmuş dürüst ve prensipli bir kadındır. Kocası ve iki çocuğuyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir hayat yaşadıklarını, evliliklerinin bundan sonrasının alışılmış bir sevgi, mutluluk ve huzur içinde geçeceğini sanmaktadır. Bir gün Güzide'nin tesadüfen çektiği bir ilmek çorap söküğü gibi ilerler ve mutlu sandığı ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale olduğunu anlamaya başlar.

Aldatmak Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?

Aldatmak Dizisinde Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Esin Alpogan, Neyra Kayabaşı, Burak Acar,  Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Özel gibi birçok başarılı oyuncu yer almaktadır.

Aldatmak 36. Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle.. Son Bölüm Fragmanı İzle..

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.