• Haberler
  • TV
  • Gelinim Mutfakta 1406. Yeni Bölüm İzle 10 Haziran Pazartesi 2024

Gelinim Mutfakta 1406. Yeni Bölüm İzle 10 Haziran Pazartesi 2024

Kanal D'de hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta programının 1406. yeni bölümü ile 10 Haziran Pazartesi 2024 günü saat 13:00'te izleyicilerle buluşacak. Gelinler ve kaynanalar arasındaki yarışma, lezzet dolu anlar ve heyecan dolu anlar sunmaya devam edecek.

Kanal D'nin renkli yemek programı Gelinim Mutfakta, gelinlerin becerilerini sergileyip kayınvalidelerin puan verdiği bir yarışmayı izleyicilerle buluşturuyor. Programda her gün farklı gelin-kaynana ikilileri, yemek yapma yeteneklerini ve evlilik hayatlarındaki dinamikleri göstererek eğlenceli bir rekabetin içine giriyorlar.

HAFTA BİRİNCİSİNE 10 ALTIN

Nursel Ergin'in sunumuyla ekranlara gelen programda, yeni yarışmacılar Melahat ve kaynanası Sibel Hanım'ın hikayeleriyle izleyicilerin dikkatini çekiyor. Program, hafta birincilerine 10 altın bilezik ödülü vererek katılımcıları teşvik ediyor.

EN  İYİ YEMEK YAPAN KAZANIR

Eğer siz de iyi yemek yapma konusunda kendinize güveniyorsanız ve altın bilezikleri kazanma şansını yakalamak istiyorsanız başvuru formunu doldurabilirsiniz. Gelinim Mutfakta, yeni sürprizleri, duygu dolu anları ve gerilim dolu dakikalarıyla hafta içi her gün izleyicilerle buluşuyor.

NURSEL ERGİN KİMDİR?

Nursel Ergin, 30 Temmuz 1980'de İstanbul'da doğdu. Yetiştirme yurdunda büyüyen Nursel Ergin'in 18 yaşında yaptığı evliliğinden Bengü Çınar adında bir kızı oldu. Sosyal medyada sık sık merak edilen Bengü Çınar'ın babasının ismi bilinmiyor.

Nursel Ergin, "Var mısın Yok musun?" adlı yarışmayla tanınmıştır. Bu yarışma sayesinde hem samimiyeti hem içtenliği hem de esprili kişiliğiyle seyircilerin gönlünü kazanmış ve hayat hikayesiyle derinden etkilemiştir.

Nursel Ergin yarışmanın ardından Cam Kırıkları adlı dizide Suna karakterine hayat vermiştir. Diziden sonra, Mutfağım adlı yemek programıyla seyircilerle buluştu. Yemek programlarıyla dikkat çeken Nursel Ergin, 2015 yılında Nursel'in Mutfağı adlı yemek programının sunuculuğunu üstlendi.

GELİNİM MUTFAKTA 1406.YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bakmadan Geçme