• Haberler
  • TV
  • Gelinim Mutfakta 1386. Yeni Bölüm İzle 13 Mayıs Pazartesi 2024

Gelinim Mutfakta 1386. Yeni Bölüm İzle 13 Mayıs Pazartesi 2024

Kanal D'de hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta programının 1386. yeni bölümü ile 13 Mayıs Pazartesi 2024 günü saat 13:00'te izleyicilerle buluşacak. Gelinler ve kaynanalar arasındaki yarışma, lezzet dolu anlar ve heyecan dolu anlar sunmaya devam edecek.

Kanal D'nin renkli yemek programı Gelinim Mutfakta, gelinlerin becerilerini sergileyip kayınvalidelerin puan verdiği bir yarışmayı izleyicilerle buluşturuyor. Programda her gün farklı gelin-kaynana ikilileri, yemek yapma yeteneklerini ve evlilik hayatlarındaki dinamikleri göstererek eğlenceli bir rekabetin içine giriyorlar.

HAFTA BİRİNCİSİNE 10 ALTIN

Nursel Ergin'in sunumuyla ekranlara gelen programda, yeni yarışmacılar Melahat ve kaynanası Sibel Hanım'ın hikayeleriyle izleyicilerin dikkatini çekiyor. Program, hafta birincilerine 10 altın bilezik ödülü vererek katılımcıları teşvik ediyor.

EN  İYİ YEMEK YAPAN KAZANIR

Eğer siz de iyi yemek yapma konusunda kendinize güveniyorsanız ve altın bilezikleri kazanma şansını yakalamak istiyorsanız başvuru formunu doldurabilirsiniz. Gelinim Mutfakta, yeni sürprizleri, duygu dolu anları ve gerilim dolu dakikalarıyla hafta içi her gün izleyicilerle buluşuyor.

GELİNİM MUTFAKTA 1386.YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bakmadan Geçme