FOX TV Hudutsuz Sevda 19.Bölüm İzle 8 Şubat Perşembe

FOX TV Hudutsuz Sevda 19.Bölüm İzle 8 Şubat Perşembe... Fox TV'nin sevilerek izlenen dizisi Hudutsuz Sevda 19.Bölümü ile 8 Şubat Perşembe saat 20:00'den itibaren ekranlara geliyor. Sevilerek ve beğenilerek izlenen dizilerden olan Hudutsuz Sevda'da bu hafta neler yaşanacak?

Zeynep sayesinde hayatta kalmayı başaran Halil İbrahim, Fikretler ile yeniden anlaşma masasına otursa da öncesinde kurtulmaları gereken ortak bir düşmanları vardır: Yılmaz Marten. Yılmaz’dan temelli olarak kurtulmak için Halil İbrahim tehlikeli bir oyuna girişirken Zeynep ise babasının evinde çevrilen dolapları bilmeden kurtların yuvasına girer. Çevreleri düşmanlarla çevrilen Halil İbrahim ve Zeynep kendilerini kurtarabilecekler midir?

Halil İbrahim ve Fikret arasındaki sular şimdilik durulmuş olsa da Letolar rahat durmayacaktır. Letoların küçük oğlu Tuncay’ın dönüşünü fırsat bilen Yılmaz’ın Rızvan’ın intikamını almak için adice planları vardır. Zeynep yeniden bir Karasu olduğunu hatırlamışken iki tehlike ile birden karşı karşıya kalır. Halil ibrahim’in yanına aldığı Sevda ve Ceylan’ı Zeynep bağrına basabilecek midir? Halil İbrahim ve Zeynep’i nasıl bir tehlike beklemektedir?

HUDUTSUZ SEVDA 19.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Küçük bir çocukken kan davası nedeniyle babasını kaybedip İstanbul’a sürülen Halil İbrahim, (Deniz Can Aktaş), 20 yıl sonra memleketi Karadeniz’e yakışıklı, güçlü bir delikanlı olarak geri döner. Burada sevdiği kız Yasemin (Biran Damla Yılmaz) ile evlenecek ve yeni hayatını kuracaktır. Fakat yaşananlar buna izin vermez. Bir intikam yolculuğuna çıkan Halil İbrahim’in hayatı Leto’lardan Zeynep’in (Miray Daner) çıkması ile tamamen değişecektir.

Oyuncular: Miray Daner, Deniz Can Aktaş, Esra Dermancıoğlu, Mesut Akusta, Hülya Şen, Burak Sevinç, Özgür Emre Yıldırım, Emre Bulut, Haydar Şişman.

Bakmadan Geçme