En Çok İzlenen Dizi Belli Oldu

Kanal D'nin, yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam eden dizisi Yalan'ın son bölümü, reytinglerde zirveye çıkarken total grupta birinci oldu. Yalan, AB ve ABC1 kategorilerinde de günün en çok izlenen dizisi oldu.

Her pazartesi yeni bölümleri ile ekrana gelen Yalan, 5’inci bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Melike’nin adım adım gerçeklerin peşine düştüğü bölümün final sahnesinde nefesler tutuldu.

Eşinin ihaneti ile sarsılan ve mezarlığa giden Melike, Berrin’i bir bebek mezarının önünde görünce şoke oldu.

Melike’yi karşısında gören Berrin ise daha fazla dayanamayarak ona tüm gerçekleri itiraf etti. Kızını para karşılığında Berrin’e satan kişinin ablası olduğunu öğrenen Melike, ne yapacağını düşünmeye başladı.

En Çok İzlenen Dizi Belli Oldu

NELER OLMUŞTU?

Ablası Hülya ile konuşan Melike, Duru ve Hazal’ın hastanede karışmış olabileceğini söyledi. Hülya ile Melike’nin konuşmalarını duyan Hazal ise Melike’ye tepki gösterdi ve evden ayrıldı.

Kadir, Melike’den Seher yüzünden özür dilemek için iş yerine gittiğinde onun endişeli olduğunu görünce sebebini sordu. Melike, hastane kayıtları için Kadir’den yardım istedi.

Melike, Duru’nun getirdiği hastane raporunu Kadir’e gösterdi. Kadir de Hazal’ın operasyon geçirdiği hastanede Duru Aksoy ile ilgili hiçbir kaydın bulunmadığını Melike’ye söyledi.

En Çok İzlenen Dizi Belli Oldu

EN ÇOK İZLENEN DİZİ

Yalan, total kategoride 4.05 reyting ve yüzde 15,13 izlenme payı alarak pazartesinin galibi olurken, AB ve ABC1 kategorilerinde de üst sıralarda yer alarak günün en çok izlenen dizisi olmayı başardı.

En Çok İzlenen Dizi Belli Oldu

DOPDOLU KADRO

Senaryosunu Cem Akyoldaş ve Murat Boyacıoğlu’nun kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini Hakan İnan yapıyor. Yapımını Süreç Film yapımcılığını, Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu üstlendiği dizi, oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Eylül Tumbar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Özge Borak, Emir Benderlioğlu, Serra Pirinç, Atakan Hoşgören, Renan Bilek, Kubilay Tunçer ve Zeynep Eronat gibi tecrübeli isimler Yalan’da oynuyor.

Yalan, heyecan dolu yeni bölümleriyle yaz boyunca her pazartesi Kanal D’de ekrana gelecek.

Bakmadan Geçme